Stroje kąpielowe dwuczęściowe dopasowane do figury

Stroje kąpielowe dwuczęściowe dopasowane do figury

Sezon bikini to wyzwanie – dla każdej z nas. Jedne zastanawiają się, jaki strój najlepiej podkreśli wypracowaną przez poprzednie miesiące sylwetkę, a drugie panie wręcz przeciwnie – szukają sposobu na to, by zatuszować to, czego nie udało im się udoskonalić.

Bez względu na przyświecający cel, pewne jest, że gdy skwar leje się z nieba wszystkie marzymy najbardziej o kąpieli słonecznej i pluskach w czystej wodzie, a do obu tych aktywności najlepiej nadają się stroje kąpielowe dwuczęściowe. W niniejszym poradniku przygotowaliśmy garść podpowiedzi, jak dobrać te modne kostiumy plażowe, uwzględniając mocne i słabsze strony posiadanej sylwetki.

Stroje kąpielowe dla Pań z małym biustem

Wiele Pań ubolewa nad rozmiarem swojego biustu – całkowicie niepotrzebnie. Przede wszystkim dlatego, że mają w takim przypadku zwykle większy wybór fasonów, w których ich piersi będą się ładnie prezentować, a po drugie – wśród nich nie brakuje takich, które optycznie w razie potrzeby ich rozmiar powiększą. Jednym z najpopularniejszych zabiegów wizualnych w tym przypadku jest założenie dwuczęściowego stroju, w którym góra ma strategicznie rozłożony wzór – jak ten strój kąpielowy dwuczęściowy w paski, dobrze jest też wykorzystać motyw falbanek, czy innych wzorów optycznie nadających piersiom objętości.

Jaki strój kąpielowy dla małego biustu i szerokich bioder? Oto kilka inspiracji!

Jaki strój kąpielowy do małego biustu i dużego brzucha?

Tutaj przede wszystkim warto się skupić na tym, by brzuszek nie był w centrum uwagi, a na taki efekt najlepiej zaradzą dwuczęściowe stroje z wysokim stanem. Można też zarówno w tym, jak i poprzednim przypadku pomyśleć o finezyjnie przewieszonym pareo. To nie tylko zatuszuje ewentualne mankamenty figury, ale też całej stylizacji doda charakteru. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o dobieraniu kostiumu kąpielowego do rodzaju sylwetki wejdź tutaj.

Dla kobiet z dużym biustem

Jeśli chodzi o stroje kąpielowe dwuczęściowe, duże miseczki kiedyś mogły być problemem, ale dzisiaj nie ma takowego. Panie obficie obdarzone w tej części ciała przez naturę mogą swobodnie przebierać w propozycjach kąpielowych – pośród których na pewno znajdą opcje łączące ich preferowany styl z komfortem.

Najpopularniejsze stroje kąpielowe podtrzymujące biust to dzisiaj przede wszystkim te bardzo wzorzyste o solidnej konstrukcji. Jednym z najmodniejszych fasonów z całą pewnością będzie strój kąpielowy dwuczęściowy 615 z ciekawym printem i efektywnym wiązaniem.

Strój kąpielowy do dużego biustu - jaki wybrać?

Przede wszystkim taki, w którym czujesz się wygodnie i nie martwisz o to, że coś niechcący „wyskoczy”. Taką swobodę i piękno odnajdziesz w nowoczesnych propozycjach kostiumów dedykowanych dla obfitych piersi właśnie. Nie jesteś już skazana na nudne wzory, byle tylko były to miseczki w dużym rozmiarze.

W rozmiarze plus size

Jeśli chodzi o stroje kąpielowe rozmiar 52 54 i wszystkie bliskie niego ma się dzisiaj bardzo dobrze. Panie o krągłych kształtach mogą dzisiaj przebierać w niemalże niezliczonej ilości opcji, przy czym zdaje się, że bikini plus size takie jak strój kąpielowy dwuczęściowy z miękką miseczką zdaje się być w tym sezonie numerem jeden. Alternatywą będzie strój kąpielowy plus size wysoki stan, wybierane przede wszystkim przez modne Panie, które lubią czuć, że mają pod kontrolą każdy centymetr swojego ciała, równocześnie wyglądając modnie i seksownie.

Zostaw odpowiedź

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowano)
   Strona: (Site url withhttp://)
* Komentarz: