Strój Pielęgniarki

strój pielęgniarkiStrój pielęgniarki to najlepszy wybór na wieczór dla Ciebie. Nie od dziś wiadomo, że ponętna siostra oddziałowa, która z oddaniem zajmie się swoim pacjentem, to jedna z najpopularniejszych męskich fantazji. Co ty na to, aby odrobinę podkręcić atmosferę w sypialni i włożyć na siebie seksowny strój pielęgniarki?

Kusa sukieneczka, pasujące pończoszki i odpowiednie rekwizyty pozwolą wejść Ci w rolę i pokazać partnerowi, jak bardzo zaangażowana może być służba zdrowia. Boisz się igieł i strzykawek ? A co powiesz na to aby Twoja ukochana w seksownym przebraniu siostry przełożonej zaaplikowała Ci mocną dawkę emocji podczas wspólnego wieczoru. Być może Twój strach minie jak ręką odjął. Rutyna w łóżku niszczy często związki nawet najbardziej dobranych par. Strój pielęgniarki wniesie do Waszej sypialni nieco świeżości. Gwarantujemy, że Twojemu partnerowi spodoba się taka odmiana i gdy zobaczy cię w tym uwodzicielskim kostiumie, z pewnością będzie gotowy bardziej zaangażować się w erotyczne zabawy.

Jedyna zła wiadomość jest taka, że przebrania z pewnością nie ponosisz zbyt długo. Wyobraź sobie On czekający na Ciebie w sypialni, a Ty ubrana w uwodzicielsko w strój pielęgniarki w seksownych pończochach z kokardką. Ta noc z pewnością nie skończy się zbyt szybko, a w dodatku będzie to jedna z tych nie zapomnianych i ekscytujących.

Gdzie się sprawdzi strój pielęgniarki? 

Strój pielęgniarki sprawdzi się idealnie gdy po głowie chodzą Ci szalone pomysły, jednak kostiumy, które prezentujemy w naszej ofercie możesz założyć na siebie nie tylko podczas igraszek w łóżku. Z powodzeniem wykorzystać można je również w charakterze zmysłowego przebrania karnawałowego.  Krótka sukienka, czepek oraz rękawiczki i stetoskop to dodatki, które dodadzą Twojemu przebraniu autentyczności i świetnie będą z nim współgrać. Gwarantujemy, że na pewno nie pozostaniesz niezauważona i zrobisz wrażenie, zwłaszcza na męskiej części gości przyjęcia.

Pokaż 15 z 15 produktów
Pokaż 15 z 15 produktów