Strój Policjantki - Urozmaicenie Waszego wieczoru

Seksowny strój policjantki i Ty to wspaniałe urozmaicenie wieczoru we dwoje. Zabawcie się w policjantów i złodziei w wersji dla dorosłych. Aresztuj Swojego ukochanego przebrana w zmysłową policjantkę, a potem zrób z nim co tylko Ci się zamarzy. Gwarantujemy, że "przestępca" będzie zachwycony i nie będzie stawiał większego oporu.

W naszej ofercie znajdziecie przebranie policjantki mniej lub bardziej odważne, wykonane z najwyższej jakości materiałów, starannie wykończonych. Zmysłowy kostium policjantki sprawdzi się jednocześnie jako fantastyczny gadżet  erotyczny w sypialni, ale także może być doskonałą propozycją jako strój karnawałowy lub na wieczór panieński, czy kawalerski.

Dla pań wyzwolonych mamy stroje, które więcej odsłaniają niż ukrywają, jeżeli natomiast należysz do kobiet, które chcą zachować nieco tajemniczości i nie odsłaniać wszystkiego od razu to i dla Ciebie znajdziemy coś odpowiedniego wśród naszych przebrań erotycznych.

Jeżeli z Waszej sypialni zaczęło wiać nudą to najwyższy czas coś zmienić. W tym celu może pomóc strój erotyczny - nic tak przecież nie pobudzi twojego mężczyzny do działania jak Ty ubrana w seksowny kostium.

Lubicie przebieranki ? Jeżeli tak - to seksi strój policjantki nie powinien braknąć w Twojej szafie. Jeżeli jednak chcesz się wcielić w inną postać to zapraszamy do zakupu pozostałych oferowanych przez nas strojów.

Pokaż 5 z 5 produktów
Pokaż 5 z 5 produktów