Bielizna Modelująca

Bielizna modelująca lub też inaczej nazywana bielizną wyszczuplającą to rodzaj bielizny, której nie nosi się przez cały czas. Jej zadaniem jak sama nazwa wskazuje, jest modelowanie sylwetki.

Dlatego zakładanie jej pod dres lub luźne ubrania byłoby trochę bezsensowne, gdyż nie spełni swojego zadania.

Bieliznę modelującą świetnie sprawdza się przy okazji poważniejszych wyjść. Z racji swoich elastycznych i ściągających właściwości potrafi wygładzić niechciane fałdki i optycznie wysmuklić sylwetkę nadając jej kobiecych kształtów. Bielizna wyszczuplająca świetnie koryguje brzuch, pośladki, uda, czyli te partie ciała które zazwyczaj nieco odznaczają się zwłaszcza pod przylegającymi ubraniami. Przy tym dzięki zastosowaniu najlepszych technologii oraz materiałów pozwalających oddychać skórze jest wygodna i komfortowo się ją nosi.

Wśród bielizny modelującej możemy wyróżnić: body, figi z wysokim stanem, pas, gorset i półgorset. Zazwyczaj w neutralnych kolorach czyli beż, czarny i biały, tak aby nie odznaczały się pod ubraniem.

Bielizna modelująca to propozycja dla wszystkich, którzy chcą szybko i bez zbędnego wysiłku optycznie wymodelować sylwetkę, nadając jej kobiecych kształtów. Oczywiście należy zaznaczyć, że jest to efekt krótkotrwały, bo po ściągnięciu jej wszystko wraca do normy. Ale w sytuacjach nagłych kiedy potrzebujesz delikatnie skorygować to i owo sprawdza się wyśmienicie. Dlatego każdy powinien mieć chociaż jeden model takiej korygującej bielizny w swojej szafie.

Pokaż 27 z 27 produktów
Pokaż 27 z 27 produktów