Dodatki plażowe

Wybrać się na plażę lub basen bez stylowych dodatków wręcz nie przystoi. Nie dość, że fajnie się prezentują to jeszcze podkreślą waszą wakacyjną stylizację. Ponadto oprócz wyglądu są bardzo praktyczne.

Wybierając się nad wodę warto mieć ręcznik plażowy okrągły, który fantastycznie sprawdzi się też jako okrągły koc do położenia się na nim podczas opalania. Bez problemu pomieści dwie dorosłe osoby. A po wyjściu z wody można się nim okryć.

Drugim niezbędnym dodatkiem na plażę jest designerska torba plażowa. Pojemna, z fajnymi wzorami, nie tylko przykuje uwagę i będzie stylowo się komponować ze strojem kąpielowym, ale także ma stronę praktyczną, bo pomieścisz w niej wszystko co niezbędne na plaży. Zapinana na zamek dodatkowa kieszonka pozwoli na zabezpieczenie drobiazgów takich jak telefon czy klucze. Taka torba na plażę sprawdzi się również na co dzień. Dzięki swej pojemności śmiało można ją zabrać do sklepu i zapakować codzienne sprawunki, a przy tym fajnie wyglądać.

Istotnym dodatkiem są również ręczniki kąpielowe, które sprawdzą się po wyjściu z wody aby skutecznie się osuszyć. A po sezonie letnim na pewno przydadzą się po wyjściu z kąpieli. Mają eleganckie i subtelne wzory oraz kolory.

Pokaż 19 z 19 produktów
Pokaż 19 z 19 produktów