Biustonosze Push Up

Biustonosze push-up to idealna bielizna dla pań cieszących się mniejszym biustem. Specjalnie wyprofilowane miseczki wypychają piersi do góry ładnie je kształtując. Ukryte kieszonki pozwalają zastosować dodatkowe wkładki, które powiększą piersi co najmniej o jeden rozmiar. Biustonosz push-up to niekwestionowany król wśród bielizny dla drobnych kobiet. Biustonosze push-up zostały zaprojektowane z dodatkową wyściółką w dolnej części miseczki, która unosi piersi, dając iluzję pełniejszego biustu. Ten typ biustonosza przydaje się, gdy strój wymaga bardziej wypełnionego wyglądu. Większość biustonoszy typu push-up ma miseczki C lub mniejsze i ma szerokie ramiączka.

Dlaczego kobiety wybierają biustonosze Push Up

Biustonosz push-up ma za zadanie unieść piersi i poprawić wygląd dekoltu. Najczęściej jest to biustonosz usztywniany z fiszbinami o pełnym lub średnim pokryciu, ten model jest powszechnie uważany za jeden z bardziej seksownych i najpopularniejszych. Większość biustonoszy typu push up posiada wyściółkę po bokach i na dole miseczek, aby unieść piersi i zwiększyć ich rozmiar w sposób, który wygląda naturalnie i podkreśla sylwetkę.

Powszechnie uważa się, że kobiety z mniejszym biustem odnoszą większe korzyści z biustonoszy typu push-up niż tradycyjnych biustonoszy z fiszbinami, ponieważ dodatkowo stopniowana wyściółka uwydatnia dekolt i zwiększa wygląd biustu. W przeciwieństwie do tego biustonosze na fiszbinach z mniejszą wyściółką mogą ładnie unieść i uformować, ale nie powiększają piersi ani nie dodają tak dużo do dekoltu.

W rzeczywistości wyściełane biustonosze push up nie są przeznaczone tylko do mniejszych miseczek. Niezależnie od tego, czy jesteś miseczką A, czy D, możesz skorzystać z biustonosza push up. Biustonosze push up są korzystne nie tylko dla kobiet, które chcą, aby ich piersi wyglądały na rozmiar miseczki lub dwa większe. Świetnie nadają się również do tego, aby Twoje górne piersi wyglądały na pełniejsze i bardziej okrągłe, a także sprawiały, że wyglądałaś bardziej energicznie i lepiej w ubraniach.

Inne modele biustonoszy typu push up obejmują biustonosze z małymi kieszeniami w miseczkach do przechowywania wyjmowanych wkładek (lub ciasteczek), biustonosze push up bez ramiączek, biustonosze push up z głębokim dekoltem, długie staniki push up, biustonosze push up i nie tylko. Przy tak wielu dostępnych stylach, kolorach i wzorach możesz wybierać spośród cielistych i neutralnych kolorów, wzorów, odważnych odcieni oraz stylów z koronkowymi detalami i innymi kobiecymi ozdobami.

Jeśli chodzi o to, biustonosze push up są zaprojektowane tak, aby Twoje piersi wyglądały lepiej. Oprócz podniesienia i powiększenia biustonosza push up, otrzymujesz również wspierające i zaokrąglone miseczki, które bezpiecznie utrzymują piersi na miejscu i zapewniają Ci wygodę i pewność siebie przez cały dzień.

Pokaż 27 z 27 produktów
Pokaż 27 z 27 produktów