Tankini

Tankini sprawdzi się przy każdym typie figury. Modny strój kąpielowy tankini składa się z topu, który idealnie zakrywa brzuszek oraz wystające boczki, a także świetnie podtrzymuje oraz eksponuje biust. Dół tworzą natomiast szorty, figi bądź też kąpielowa spódniczka - sama wybierasz, która propozycja jest dla Ciebie najodpowiedniejsza!

Rozumiemy jak ważne jest to, aby nie tylko wyglądać na plaży czy basenie ładnie, ale także czuć się w stroju kąpielowym komfortowo i wygodnie. Tankini będzie dla Ciebie idealnym wyborem, który spełni wszystkie Twoje wymagania dotyczące stroju plażowego. Jeżeli jeszcze nigdy nie miałaś okazji nosić tankini najwyższa pora sprawdzić co to jest.tankini

Czy tankini będzie odpowiednie dla każdej figury?

Tankini to kostium dla każdej kobiety. Pozwala bowiem na mnogość kompozycji, które pozwolą podkreślić atuty sylwetki, a także zakamuflować ewentualne niedoskonałości. W ofercie naszego sklepu posiadamy stroje w wielu modelach, rozmiarach oraz kolorach do wyboru. Są one przeznaczone zarówno dla pań o mniejszym, jak i o większym biuście. Kostiumy nie tylko doskonale się prezentują, ale też są niezwykle wygodne. Do Ich wykonania wykorzystano przyjemne dla skóry materiały (poliamid, elastan).

Dlaczego miałabyś kupić tankini?

Wakacje w zna zbliżają się dużymi krokami, a najbliższy urlop prawdopodobnie już jest zaplanowany. Teraz potrzebujesz już tylko dobrać idealny strój na plażę czyli idealny kostium kąpielowy. W ostatnich czasach coraz bardziej popularne stają się tankini. Najkrócej mówiąc tankini to strój kąpielowy, który przyjmuję cechy bikini i cechy stroju jednoczęściowego.

Strój kąpielowy tankini składa się z dwóch części majtek do bikini i długiego topu. Tankini to bardzo dobry sposób żeby schować drobne niedoskonałości naszego brzucha takie jak fałdki. Górna część stroju luźnie okrywa nasz brzuch dlatego wiele kobiet które nie czują się dobrze w stroju bikini wygląda świetnie w tankini. Uniwersalność tego kostiumu kąpielowego polega na tym że w czasie opalania można podwinąć górę, aby odsłonić brzuch, a np. podczas pływania można opuścić górny top z powrotem.

Pokaż 10 z 10 produktów
Pokaż 10 z 10 produktów