Mini Stringi Erotyczne

Jeśli mamy dość nudnej bielizny i chcielibyśmy się zdecydować na nieco odważniejsze rozwiązania, mini stringi przychodzą z pomocą! Między tradycyjnymi stringami, a tymi w wersji mini istnieje jedna zasadnicza różnica. Te drugie są bardziej skąpe od tych używanych na co dzień. W związku z tym świetnie sprawdzą się podczas intymnych wieczorów z partnerem. Różnorodność modeli mini stringów sprawia, że każda kobieta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Mini stringi mogą być elementem naszej bielizny codziennej, jeśli na każdym kroku lubimy się czuć seksownie lub mogą nam towarzyszyć podczas wieczornych igraszek z naszym mężczyzną. Każda kobieta powinna mieć przynajmniej jedną parę mini stringów w swojej szafie. Nawet nie wiemy w jak wielu sytuacjach mogą się one przydać. Jeśli chcemy podnieść temperaturę w naszej sypialni, wystarczy włożyć bardzo kuszące stringi. Każdy mężczyzna widząc tak intrygującą bieliznę, poczuje nagły przypływ pożądania. Niewielkich rozmiarów bielizna może być zapowiedzią bardzo intensywnych doznań.

Jedną z najważniejszych cech mini stringów jest dziurka. Rozcięcie może się znajdować w kroku lub z tyłu stringów. Zaskoczmy swoich partnerów odważną bielizną, która rozbudzi zmysły. Stringi z rozcięciem na pewno przypadną do gustu parom, którym zależy na nowych doznaniach w sypialni i które lubią eksperymentować. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest rozcięcie, które jest przewiązane delikatną tasiemką. Dla mężczyzny na pewno podniecająca będzie wizja rozwiązania owej tasiemki. Zafundujmy swoim facetom niesamowite emocje w sypialni!

Z czego wykonane są mini stringi?

Stringi w naszej ofercie są wykonane z koronki lub tiulu. Jeśli staramy się śledzić bieżące trendy, zdecydujmy się na stringi koronkowe. Koronka jest ostatnio bardzo modna, gości nie tylko w naszej bieliźnie, ale także jest elementem ubrań, które nosimy na co dzień. Bielizna z koronki w zmysłowy sposób zakrywa nasze ciało uruchamiając wodze fantazji naszego mężczyzny. Podobne działanie mają stringi z tiulu, które kusząco opinają się na ciele.

Dla pań, które mają ochotę na odrobinę ekstrawagancji, ale cenią sobie tradycyjne rozwiązania, mamy stringo-szorty. Ten model oczywiście jest szerszy od mini stringów. Stringo-szorty oczywiście posiadają rozcięcie w kroku, dzięki czemu jest to rozwiązanie nie tylko wygodne, ale także seksowne. Tym kuszącym elementem bielizny rozpalimy uczucia każdego bliskiego nam mężczyzny.

W naszej ofercie znajdują się także mini stringi, które posiadają zapięcia po bokach. Podwójne paseczki w kuszący sposób układają się na biodrach. W takiej bieliźnie na pewno będziemy się czuć seksownie. Paseczki łączą się z przodem stringów dwoma zapięciami.

Na koniec coś dla pań, które lubią błyskotki. W ofercie naszych mini stringów znajdują się modele, które charakteryzują się bardzo bogatym zdobieniem. Stringi z mieniącymi się kamyczkami z cyrkonii lub błyszczącymi perłami spodobają się każdemu mężczyźnie. Jeśli lubimy błyszczeć nie tylko na co dzień, ale także podczas intymnych wieczorów z partnerem, te stringi są zdecydowanie dla nas.

W naszym asortymencie znajdują się mini stringi w najpopularniejszych kolorach bielizny: białym, czarnym i czerwonym. Jeśli przygotowując się na namiętną noc nie chcemy poprzestawać tylko na fikuśnych stringach, dobierzmy do nich koronkową koszulkę. Kuszący komplet na pewno rozpali zmysły partnera. O tym jak działa bielizna nocna na mężczyzn dowiesz się w naszym Kąciku Porad.

Pokaż 25 z 25 produktów
Pokaż 25 z 25 produktów