Bielizna nocna – jak działa na mężczyzn?

Bielizna nocna – jak działa na mężczyzn?

Często będąc w kilkuletnim związku przestajemy zwracać uwagę na to, w jakim stroju pokazujemy się swojemu mężczyźnie. Po pracy wkładamy luźny dres, a do łóżka kładziemy się w wysłużonym t-shircie i spodenkach. Po chwili obracamy się plecami do partnera i zasypiamy. Chyba każda z nas zna ten scenariusz. Czas z tym skończyć, czas kupić sobie coś seksownego do spania.
W związku stale trzeba podnosić temperaturę uczuć i na pewno tego nie osiągniemy, kładąc się do łóżka w starej pidżamie. Musimy dbać o to, by nasz mężczyzna ciągle był nami zainteresowany. W związku trzeba się ciągle zaskakiwać, tylko dzięki temu możemy pielęgnować uczucie. A jak to zrobić? Ubierzmy się do snu tak, by nasz partner nie myślał o spaniu. Mężczyźni są wzrokowcami, więc by się podniecić wystarczą im bodźce wizualne. Nasz partner na pewno zauważy, kiedy zmieni się nasza bielizna nocna. Wystarczy, że włożymy satynową halkę, a w oku swojego mężczyzny zobaczymy pożądanie.

Seksowne koszule nocne mogą być uszyte z satyny, ale także z delikatnej koronki. Sprawdźmy, jak na materiał reaguje nasz partner. Czy szybciej oddycha kiedy wodzimy po jego skórze koronkowym zakończeniem swojej halki? Zapytaj jaki materiał jest dla niego najprzyjemniejszy w dotyku. Nasze nocne kreacje mają tak samo działać na naszych mężczyzn, jak i na nas. W koronkowej halce będziemy się czuć seksownie i staniemy się pewniejsze siebie. Nie bójmy się przejąć inicjatywy, nie gaśmy światła i pozwólmy, by mężczyzna napawał się naszym widokiem. Mamy kilka kilogramów za dużo? Zaakceptujmy siebie, kochajmy nasze ciało, tak jak kocha je nasz partner. Seksowna bielizna nocna podkreśli nasze atuty.

Modą, zarówno tą codzienną, jak i nocną należy się bawić. Zapytajmy o to, co podoba się naszemu mężczyźnie, jaki jest jego ulubiony kolor bielizny damskiej. Czy woli białą, czerwoną czy czarną koronkę. Jeśli mamy ochotę na coś odważniejszego, zdecydujemy się na przezroczyste, tiulowe pidżamki, które skutecznie rozpalają zmysły. Dzięki bieliźnie możemy odgrywać różne role, jednego wieczoru możemy być grzeczne, w białej koronkowej koszuli nocnej, ale innym razem możemy być kobietą-wampem w ogniście czerwonej koronkowej koszulce. Bielizna nocna to nie tylko pidżamy. Kuśmy swojego mężczyznę, zakładając seksowny szlafrok z satyny lub tiulu. To tylko rozbudzi jego wyobraźnię i nasz mężczyzna nie będzie mógł się doczekać pory, kiedy położymy się do łóżka.

Jak zatem damska bielizna nocna działa na mężczyzn? Oszałamiająco! Przynajmniej kilka seksownych kompletów bielizny nocnej musi się znajdować w naszej szafie. Każdy mężczyzna będzie zachwycony, gdy zobaczy nas w wieczornym, kuszącym wydaniu.

bielizna nocna bielizna nocna bielizna nocna bielizna nocna

Zostaw odpowiedź

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowano)
   Strona: (Site url withhttp://)
* Komentarz:
Type Code