Monokini

Monokini najbardziej odkrywczy strój kąpielowy ostatnich lat. To jakby dwa w jednym. Z przodu jednoczęściowy kostium, a z tyłu wygląda jakbyś miała na sobie bikini. Fantastycznie podkreśla sylwetkę i modeluje wcięcie w tali. Niestety jeżeli masz nieco zaokrąglone boczki i odstający brzuszek to raczej nie jest to strój dla Ciebie. Z przodu część majteczkowa połączona jest z biustonoszem cienkim pasem materiału zazwyczaj z wycięciami po bokach. Co świetnie eksponuje i nadaje idealnego kształtu nienagannej figurze. Monokini świetnie prezentuje się na plaży i nie tylko. Na uwagę zasługują fantazyjne geometryczne wzory lub delikatne ozdoby, które przykuwają uwagę. Delikatne tajemnicze, a jednocześnie odważne i seksowne. Jednocześnie zakryte i odkryte ciało sprawi, że z pewnością w tym stroju kąpielowym nie pozostaniesz nie zauważona.

monokini

Czym jest Monokini?

Monokini to jednoczęściowe ubranie z majtkami i tylko dwoma paskami biegnącymi w górę, odsłaniając całą górną część ciała. Później wraz ze zmieniającymi się trendami w modzie monokini również przeszły transformację. Obecnie monokini są dostępne w różnych stylach, takich jak halter, trójkąt, brazylijskie, wycięte itp. Są to w zasadzie jednoczęściowe kostiumy kąpielowe, które rozciągają się od ramion lub biustu do dołu, zakrywając tył. Najnowsze trendy obejmują teraz monokini z ozdobami, falbanami, bocznymi wycięciami, nadrukami, blokowaniem kolorów i co nie!

W Diores.pl jesteśmy zakorzenieni w ideologii, że każda kobieta zasługuje na to, by czuć się piękna. Właśnie dlatego powstała marka. Każdy z naszych garniturów sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się najlepiej przy każdej okazji. Jeden z naszych najseksowniejszych i pochlebnych stylów to słynny kostium kąpielowy monokini. Ten styl jest idealny dla każdej dziewczyny, która szuka pewnego pokrycia, ale nadal chce seksownego elementu, który będzie super pochlebny dla każdego typu sylwetki. Strategicznie rozmieszczone wycięcia mogą bardziej schlebiać sylwetce niż jakikolwiek inny styl kostiumów kąpielowych.

Od skąpych strojów kąpielowych monokini po pełne okrycie w jednym kawałku z przemyślanymi wycięciami - mamy coś dla Ciebie.

Pokaż 4 z 4 produktów
Pokaż 4 z 4 produktów