Gorset

Gorset od lat stanowi jeden z najbardziej pożądanych elementów garderoby damskiej. Gorset nie tylko doskonale modeluje sylwetkę, ale też pobudza wyobraźnię. Dzięki niemu każda z pań poczuje się wyjątkowo piękna, zgrabna i pożądana!

Początki popularności gorsetów sięgają XIV wieku. Wtedy to panie zakładały je dla podkreślenia i wyszczuplenia talii oraz podniesienia i wyeksponowania biustu. Nie były one zbyt wygodne, jednak zapewniały spektakularny efekt w postaci wyjątkowo smukłej talii. Z czasem zadbano o to, by ich noszenie było czystą przyjemnością. Już od wielu lat projektanci dbają o to, by ten element garderoby nie tylko modelował sylwetkę i uwydatniał biust, ale też wzmacniał mięśnie brzucha, a także wspomagał proces przywracania jędrności skóry po ciąży bądź też gwałtownym spadku wagi.

Gorset - na jaką okazję?

Gorset niejedno ma imię. Może pełnić funkcję bieliźnianą, a także wieczorową. W asortymencie naszego sklepu znajdują się modele do noszenia pod ubraniem, jak i takie, które z powodzeniem mogą być noszone do spódnic czy jeansów. Eleganckie modele bielizny mogą bowiem stanowić doskonałą alternatywę dla bluzek i koszulek.

Proponujemy gorsety w wielu fasonach, kolorach oraz rozmiarach do wyboru. Są to produkty markowe pochodzące od takich producentów jak Chilirose, Excellent Beauty, Shirley of Hollywood, Obsessive i nie tylko.

Pokaż 34 z 34 produktów
Pokaż 34 z 34 produktów