Jaki kostium kąpielowy pasuje do Twojej sylwetki ?

Opublikowane przez
Lato zbliża się do nas wielkimi krokami. Kojarzy nam się nie tylko z ciepłem ale również z wakacjami. Słońce, plaża, relax i niczego więcej nie trzeba. A co ze strojem kąpielowym ? Czy już jesteś przygotowana ? Masz nietypową figurę i nie wiesz jaki strój kąpielowy będzie odpowiedni do twojej sylwetki ? To koniecznie kliknij poniżej.

Jakie stroje kąpielowe będą modne w 2021 roku?

Opublikowane przez
Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Choć mamy nieprzewidywalny czas to jednak każdy z nas ma nadzieję, że chociaż na chwilę uda się gdzieś wyrwać. Woda, plaża i odrobina relaksu pozwoli nam na chwilę wytchnienia. Jak wiadomo trendy się zmieniają i także w tym roku stroje kąpielowe będą wzbogacały kolekcję o nowe modele. A jeśli chcesz wiedzie jakie trendy będą panować w tym sezonie to kliknij.

Najnowsze trendy w bieliźnie erotycznej na 2021 rok

Opublikowane przez
Podobnie jak i w klasycznej modzie tak i w tej bieliźniarskiej trendy zmieniają się praktycznie co roku. Producenci bielizny damskiej coraz większą wagę przykładają uwagę do kobiecych potrzeb i upodobań. Klasyczna czerń, biel i czerwień to kolory które są niezmiennie popularne. Ale można także zauważyć, że inne kolory również zyskują coraz większe uznanie. Kliknij i sprawdź co jest modne w tym sezonie.
Coraz cieplejsze dni i noce zachęcają do tego aby zrzucić z siebie grube i ciepłe części garderoby na rzecz czegoś lżejszego. To samo tyczy się bielizny nocnej. Ciepłe szlafroki i długie piżamy zamieńmy na zwiewne paniuary i koszulki nocne z satyny. Czytaj dalej i dowiedz się jaka bielizna nocna będzie odpowiednia na wiosnę.

Bielizna seksowna czy erotyczna?

Opublikowane przez
Czym się różni bielizna seksowna od bielizny erotycznej ? Czy jest jakaś różnica ? A może uważasz, że to praktycznie jedno i to samo ? Jeżeli chcesz poznać te subtelne różnice to zapraszam do dalszej części artykułu.
Pokaż 1 do 5 z 89 (1 Stron)