Duża część naszej oferty jest dostępna w naszym magazynie i może być wysłana do Państwa "od ręki". Niektóre modele i rozmiary sprowadzamy dla naszych klientów bezpośrednio od producentów, w tym przypadku przy wybranym rozmiarze pojawia się informacja np. 4 -10 dni oznacza to, że na sprowadzenie wybranego przez Państwa towaru potrzebujemy od 4 do 10 dni roboczych.


Dostępność każdego produktu widoczna jest w jego opisie – w rozwijanej liście z wyborem rozmiaru. Wpisana tam informacja 24H oznacza, że towar znajduje się w naszym magazynie i jest gotowy do wysłania do 24H (nie oznacza to, że przesyłka znajdzie się u Państwa w ciągu 24H).

 

Stale monitorujemy naszych dostawców, aby w sklepie była aktualna oferta, jednak czasem może się zdarzyć, że wystąpią jakieś braki, które nie wynikają z naszej winy, spowodowane np. przerwą produkcyjną, brakami komponentów u producenta lub chwilowymi opóźnieniami w produkcji.
W takim przypadku staramy się jak najszybciej poinformować Państwa o tym fakcie.

W przypadku, gdy w koszyku znajdują się produkty z różną dostępnością – zamówienie zostanie zrealizowane jedną przesyłką, po jego skompletowaniu. Jeżeli zależy Państwu na wcześniejszym otrzymaniu produktów dostępnych „od ręki” prosimy o złożenie dwóch osobnych zamówień.

 

Termin otrzymania zamówionych towarów = czas sprowadzenia towaru + czas dostawy.

Podczas składania zamówienia, podawany jest przybliżony czas jego realizacji. Oczywiście robimy wszystko by był on krótszy, aby szybciej Państwo mogli się cieszyć zamówionymi produktami.

 

Złożenie zamówienia na towar dostępny „od ręki” 24H do godziny 11:00 – płatność szybkim przelewem, płatność przy odbiorze – wysyłka jeszcze w tym samym dniu roboczym.