Biustonosz półusztywniany Kim B-280 biały duże miseczki

 Wiesmann

Cena: 172,20zł

Sprawdź rozmiar ! ! !

Biały półusztywniany biustonosz duże miseczki to doskonała letnia propozycja dla kobiet nawet tych z większym biustem. Miseczki w dolnej części usztywnione pianką i fiszbinami co daje doskonałe trzymanie. W górnej linii natomiast wykonane z przeźroczystego delikatnego tiulu. Całość ozdobiona uwodzicielskim haftem. Środek zdobi urocza zawieszka. Ramiączka nie odpinane z możliwością regulacji. Taki biały półusztywniany biustonosz w połączeniu z figami może stanowić idealny komplet ślubny.

ProducenciWiesmann

Napisz komentarz

Biustonosz półusztywniany Kim B-280 biały duże miseczki

Biustonosz półusztywniany Kim B-280 biały duże miseczki

Biały półusztywniany biustonosz duże miseczki to doskonała letnia propozycja dla kobiet nawet tych z większym biustem. Miseczki w dolnej części usztywnione pianką i fiszbinami co daje doskonałe trzymanie. W górnej linii natomiast wykonane z przeźroczystego delikatnego tiulu. Całość ozdobiona uwodzicielskim haftem. Środek zdobi urocza zawieszka.

Produkty podobne/pasujące

  • Szybki podgląd
    43,00zł Brak na stanie

    Urocze białe figi to doskonała propozycja dla Pani klasycznej. Przód zdobi pięknie haftowana wstawka, boczki wykonane z miękkiego elastycznego tiulu, natomiast dół oraz tył zabudowany gładki. Te urocze białe figi doskonale układają się na ciele podkreślając doskonałości sylwetki.

    43,00zł