Bielizna seksowna czy erotyczna?

Bielizna seksowna czy erotyczna?

Jest naprawdę cienka granica między tym, co nazywamy seksowną bielizną, a bielizną erotyczną. Najłatwiej wyjaśnić to w ten sposób – każda erotyczna bielizna jest seksowna, ale nie każda seksowna bielizna musi być erotyczną. Jednak to, co łączy oba sposoby wystrojenia się na wyjątkowy wieczór to na pewno fakt, że każdy mężczyzna będzie zachwycony takim widokiem. Jak więc zacząć swoją przygodę z seksownymi kompletami, aby krok po kroku wprowadzać do sypialni coraz więcej namiętności?

Zacznij od seksownych kompletów odważnej bielizny

Nie musisz od razu sięgać po lateksowe kostiumy, by wprowadzić seksowną atmosferę do waszej relacji. Ba! Stopniowe podnoszenie temperatury może być jeszcze ciekawym pomysłem. Dlatego właśnie warto zacząć od czegoś sensualnego, ale już odrobinę odważnego – jak jeden z odważnych modeli bodystocking lub komplet bielizny erotycznej. Już są dość odważne, ale jeszcze nie na tyle, byś czuła się w jakikolwiek sposób skrępowana. Możesz też dorzucić do kompletu seksowne pończochy, zadbać o zalotną fryzurę i podkreślić urodę makijażem – a już masz gotowy scenariusz do naprawdę upojnego wieczoru.

Komplet bielizny DKaren DK-HK 05Komplet bielizny erotycznej Excellent Beauty L-109

Odważ się ubrać coś wyjątkowego jak bodystocking

Kolejnym krokiem w spełnianiu waszych wspólnych, erotycznych fantazji może być naprawdę wyjątkowa opcja, jaką jest bodystocking. Zdziwiłabyś się, jak wiele kobiet ma w swojej szufladzie co najmniej jeden komplet tej seksownej, oplatającej ciało bielizny!

Tutaj również możesz postawić na mniej lub bardziej wyrafinowane propozycje, kilka inspiracji, które mogą wpaść Ci w oko to:

    - Bodystocking ozdobione dżetami Angenn - asymetryczne cudo pobudzające wyobraźnię.

   

    - Bodystocking Divnan o średnich oczkach – klasyczna propozycja dla początkujących.

   

    - Eden seksowne bodystocking z rozcięciem w kroku naprawdę odważny model dla kusicielek.

Z pewnością znajdziesz bodystocking dla siebie i to nie tylko w klasycznym, czarnym kolorze. Choć ten co oczywiste zdaje się być najbardziej popularny, nie brakuje też interesujących wersji w kolorze białym, czy czerwonym.

Bodystocking Softline DragonflyBodystocking LiviaCorsetti Almas czerwone

Nie zapominaj o klasycznym seksownym body

Chcesz jednak czegoś bardziej klasycznego, w klimacie retro i pięknie podkreślającego kobiece walory? Nie pomylisz się stawiając na seksowne body, które jak zaraz się przekonasz również ma niejedno imię – zatem i w tym przypadku znajdziesz seksowną propozycję zgodną z tym, w czym czujesz się najlepiej i w czym chcesz pokazać się temu szczęściarzowi.

Dla przykładu body z siateczki seksi w kolorze granatowym Suella jest niezwykle ponętne, kuszące, niesamowicie eleganckie i w jakże oryginalnym kolorze. Coś dla urodzonych arystokratek! Natomiast body kuszące siateczkowe w czerwonym kolorze to już inna liga, pełna pasji, namiętności i pokazująca już na pierwszy rzut oka o wiele więcej, niż model Suella. W obu wersjach seksownej bielizny będziesz czuć się dobrze, bo body ma to do siebie, iż idealnie dopasowuje się do sylwetki.

Ciekawym pomysłem jest też wybranie takiego, w którym możesz pokazać się poza domem np. Łącząc z marynarką i spódnicą ołówkową, szpilkami – i ponętnie kusząc wybranka zapowiadając co może się zdarzyć, gdy tylko znajdziecie się sam na sam w sypialni. Do takich trików świetnie może się nadawać body erotyczne z rozcięciem w kroku Willow bądź inne zabudowane w górnej części projekty. Warto spróbować!

Body erotyczne Obsessive LolitteBody erotyczne Chilirose CR-4383

Zostaw odpowiedź

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowano)
   Strona: (Site url withhttp://)
* Komentarz: