Rajstopy czy Pończochy? Co będzie modne w 2021 roku ?

Rajstopy czy Pończochy? Co będzie modne w 2021 roku ?

Jest tyle samo zwolenniczek rajstop, co miłośniczek pończoch – i nic nie wskazuje na to, by w 2021 roku coś miało się pod tym względem zmienić. Mamy jednak dobrą wiadomość zarówno dla jednych, jak i drugich pań, bowiem okazuje się, że w moda w nowym roku jest na tyle przychylna, iż znajdzie się w niej miejsce zarówno na jeden, jak i drugi element garderoby. Sęk w tym, by dowiedzieć się, jakie trendy będą dominować w poszczególnych stylach, zerknijmy!

Jakie pończochy będą modne w roku 2021?

Jeśli chodzi o modowe trendy w doborze pończoch, widać będzie przede wszystkim dwa skrajne, ale równie pożądane style. Pierwszym z nich będzie trzymanie się totalnej klasyki, a więc pończochy do pasa i z pasem – najlepiej w klasycznych kolorach, jak beżowy czy czarny. Z drugiej strony – dla pań, które lubią eksperymentować ze swoim wyglądem i nie boją się odważnych wyborów odzieżowych będzie w czym wybierać!

Należysz do tych stylowych, seksownych kobiet, które uwielbiają pończochy i niekonwencjonalne rozwiązania? Spójrz na te trendy:

  - Pończochy samonośne 130 w kolorze bordowym plus size super wybór, jeśli czerwone nie są w Twoim klimacie, ale też nie chcesz trzymać się neutralnej kolorystyki.

  - Vanity wzorzyste beżowe pończochy do paska coś naprawdę eleganckiego na wyjątkowe okazje.

  - Lust beżowe pończochy samonośne z czarnym szwem – z motywem panterki, jeden z największych hitów, jeśli chodzi o bardziej imprezową wersję pończoch.

Jak widać, jeśli lubisz pończochy – bez względu na to, czy jesteś tradycjonalistką, czy lubisz zaszaleć – rok 2021 ma dla Ciebie w tym zakresie naprawdę wiele, interesujących możliwości.

Pończochy samonośne Fiore Femme Fatale czarnePończochy do paska Obsessive S800 czerwone

Rajstopy najgorętsze trendy

Jeśli chodzi o rajstopy to w 2021 roku będzie więcej stylowych ograniczeń aniżeli w przypadku pończoch. Trendy są jednoznaczne: królować będzie czerń. Można jednak sobie pozwolić na więcej wariacji, trzymając się właśnie tej zasady – bowiem, gdy czerń będzie dominował w odniesieniu do rajstop, to w odniesieniu do detali jest już miejsca na inspirujące elementy jak:

   - czerwone szwy,

 

  - ozdobne wykończenia,

 

  - motyw kabaretki.

Jednym z najmodniejszych wzorów rajstop w tym roku rajstopy imitujące pończochy z wzorem dlatego, jeśli lubisz trzymać się trendów, warto mieć co najmniej jedną parę w szufladzie z bielizną właśnie utrzymaną w tym klimacie. Innym, także modnym wyborem, jeśli chodzi o rajstopy w 2021 roku na pewno będzie wpleciony motyw flora, jak to prezentują dla przykładu Batya eleganckie rajstopy z kwiatami również na takie warto zwracać uwagę podczas bieliźnianych zakupów.

Rajstopy Fiore CorazonRajstopy Fiore Unique

Pończochy czy rajstopy - co będzie lepsze dla Ciebie ?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, a ostateczny wybór generalnie sprowadza się do osobistych preferencji. Warto jednak pamiętać, że dzięki odpowiednio dobranej bieliźnie możesz albo dopieścić swój wygląd i prezentować się szałowo, albo wręcz przeciwnie – zagrać na swoją niekorzyść. To chyba jest najważniejszym czynnikiem, jeśli w tym i kolejnych sezonach będziesz stawać przed dylematem, czy kupić pończochy, czy też kolejną parę rajstop. Weź też pod uwagę po prostu to, w czym zwyczajnie czujesz się pewniej u wygodniej, bo nawet najmodniejsza i najlepiej dobrana para rajstop, czy pończoch mija się z celem – jeśli sama nie będziesz do niej przekonana.

Zaglądaj do naszego sklepu z bielizną damską Diores.pl

Zostaw odpowiedź

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowano)
   Strona: (Site url withhttp://)
* Komentarz: