Bielizna Erotyczna - Czuj się seksowna w każdej sytuacji!

Bielizna Erotyczna - Czuj się seksowna w każdej sytuacji!

Drogie panie! Zbyt często odmawiamy sobie przyjemności założenia czegoś naprawdę seksownego. Oczywiście – nie każda okazja nadaje się, by wskoczyć w ultra krótką sukienkę, czy podkreślić zmysłowym dekoltem. To jednak nie znaczy, że musimy chować się ze swoją kobiecością po kątach. Jest jedna sztuczka, o której nikt poza nami nie musi wiedzieć, a która sprawi, że w każdym kobiecym ruchu będzie ukryta namiętność: seksowna bielizna erotyczna.

Dlaczego powinnaś nosić seksowną bieliznę?

Nasze prababki dobrze znały moc seksownej bielizny. Całe szczęście dzisiaj zamiast ciężkich do noszenia gorsetów i innych karkołomnych bieliźnianych instalacji mamy tak zmysłowe (i wygodne) opcje do wyboru jak komplet bielizny erotycznej Heartina w kolorze czarnym. Te cechy nowoczesnej bielizny erotycznej sprawiają, że nie musimy zostawiać jej do założenia wyłącznie na randkę. Wręcz przeciwnie – można i trzeba ją nosić, kiedy tylko ma się na to ochotę, by poczuć się piękniej we własnej skórze bez względu na okoliczności.

Oto kilka konkretnych przykładów, co, gdzie, kiedy i dlaczego warto na siebie włożyć:

    - Dyskretny, ale niesamowicie zmysłowy pas do pończoczh szeroki Joylace świetnie sprawdzi się podczas egzaminu, czy rozmowy o pracę. Twoja pewność siebie poszybuje w górę, a nikt nie będzie wiedział dlaczego!

    - Strój Mikołajki to oczywisty wybór w okresie świątecznym. Jeśli chcesz rozgrzać go do czerwoności – nie powinnaś mieć żadnych skrupułów.

    - Szykuje się wyjazd, gdzie będzie też ON? Tylko nie zabieraj flanelowej piżamy. Komplet nocny piżamka satynowa kolekcja flowers DK-KA 05 będzie zdecydowanie lepszym wyborem.

Jak widać, seksowna bielizna damska niejedno ma imię i każda z nas jest stanie znaleźć coś stosownego do sytuacji. Nic tylko czerpać korzyści garściami!

Komplet bielizny erotycznej Chilirose CR-4299Przebranie erotyczne diablica Obsessive Evilia

Po co kobiecie seksowna bielizna?

Choć w poprzednim akapicie zostało to już nieco naznaczone – warto podkreślić raz jeszcze: seksowna bielizna damska jest przede wszystkim po to, byśmy poczuły się pięknie we własnej skórze, co zawsze podnosi samopoczucie i poprawia pewność siebie. Oczywiście są też i inne zalety noszenia takiej bielizny, choć związane z tym, co wyżej – jak podziw w oczach mężczyzny, właściwe wyeksponowanie atutów sylwetki, czy po prosty sam komfort użytkowania. Jest więc co najmniej kilka powodów przemawiających za tym, by mieć w swojej szafce kilka kompletów koronkowej bielizny i korzystać z nich do woli.

Koszulka nocna Anais SydneyBodystocking Livia Corsetti Manelis

Jak dobrać bieliznę erotyczną do swojej sylwetki

Jeśli chodzi o sylwetki kobiet, istnieje nieskończona różnorodność kształtów i rozmiarów, które sprawiają, że każda kobieta jest piękna i wyjątkowa, ale też niejako warunkuje to, w jakiej bieliźnie będzie się wyglądało najkorzystniej. Z biegiem czasu różne proporcje ciała zostały podzielone na pięć kluczowych kategorii.

Należą do nich:

    - jabłko,

    - prostokąt,

    - trójkąt,

    - odwrócony trójkąt,

    - klepsydra.

Te określenia po prostu odnoszą się do porównawczych proporcji ramion, talii i bioder kobiety, niezależnie od jej wagi i są kluczem do tego, w której bieliźnie erotycznej będzie Ci najładniej. Znajomość kategorii, do której się zaliczasz, może być nieocenioną tajną bronią przy doborze bielizny, której opcji jest równie dużo. Dlatego, jeśli chcesz wyglądać i czuć się najlepiej w bieliźnie (oraz w sypialni, czy gdziekolwiek indziej, gdzie zdecydujesz się ją założyć), powinnaś odpowiedzieć sobie na pytanie, do której grupy sylwetek się zaliczasz i dowiedzieć się później, jak najwięcej najlepszej bieliźnie dla odnalezionego dla siebie typu ciała.

Zostaw odpowiedź

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowano)
   Strona: (Site url withhttp://)
* Komentarz: