Bielizna modelująca czy korygująca? Szybka korekta sylwetki.

Bielizna modelująca czy korygująca? Szybka korekta sylwetki.

Szczupła i piękna może być nie tylko dwudziestoletnia dziewczyna, ale także kobieta w dojrzałym wieku. Jak to osiągnąć? Jest to bardzo łatwe, jeśli dbasz o dobór garderoby, dobrze się odżywiasz i prowadzisz aktywny tryb życia – jesteś na dobrej drodze.

Poza tym, warto uciec się do łagodniejszego sposobu uformowania idealnych kształtów – zakładając bieliznę stworzoną do tego celu. Czym jednak się różni bielizna wyszczuplająca od korygującej i jak wybrać odpowiednią dla siebie?

Bielizna wyszczuplająca brzuch i biodra

Bielizna wyszczuplająca brzuch i uda to rodzaj bielizny o szczególnym kroju i kompleksowym oddziaływaniu na te części ciała. Bielizna tego rodzaju jest w stanie:

  • wysmuklić brzuch i biodra,

  • optycznie usunąć nadmiar objętości w tych częściach ciała,

  • nadać sylwetce kształt przybliżając ją do upragnionego ideału.

Bielizna wyszczuplająca może być noszona zarówno na nagim ciele, jak i na zwykłej bieliźnie. Nowoczesne wersje bielizny wyszczuplającej brzuch i biodra są bardzo warte uwagi, gdyż poza powyższymi zaletami – mają wiele innych właściwości, które sprawiają, iż ich noszenie jest nie tylko wygodne, ale nawet przyjemne.

Modele takie jak majtki wyszczuplające Art. 112 w kolorze naturalny beż, które za jednym zamachem wyszczuplają i brzuch i biodra są wykonane z materiału, który przepuszcza powietrze, pozwalając tym samym ciału „oddychać”. Bielizna wyszczuplająca jest też zwykle wykonana w technologii bezszwowej – dzięki czemu nikt poza jej użytkowniczką nie domyśli się sekretu figury idealnej.

Pas modelujący czarny TaliaBody wyszczuplające Krisline Elaine

Bielizna wyszczuplająca plus size

Szczególną grupą pań, które upodobały sobie noszenie bielizny wyszczuplające są kobiety o rozmiarze plus size. One przede wszystkim doceniają, jak liczne korzyści niesie użytkowania takich produktów. Bielizna taka jak body wyszczuplające Gala K356 na duży biust podnosi ich pewność siebie, ale też niejako przyczynia się do utraty wagi, co potwierdza fakt, iż istnieją wskazania medyczne do noszenia obcisłej bielizny (bandaże, rajstopy uciskowe). Tym właśnie przede wszystkim różni się bielizna wyszczuplająca od korygującej – gdyż zawsze wywiera mniej lub bardziej delikatny nacisk na wewnętrzne organy, równocześnie wysmuklając ciało. W związku z tym warto pamiętać, iż nie jest to bielizna do noszenia na okrągło, najlepiej ograniczać jej zakładanie do kilku godzin dziennie bądź na specjalne okazje.

Figi modelujące beżoweBody n=modelujące Livia 184 beżowe

Bielizna korygująca - jaka najlepsza?

Bielizna korygująca wywiera mniejszy nacisk na ciało, niż bielizna wyszczuplająca – bądź też nie wywiera go wcale. Zależy to od wybranego modelu, czy procenta. Jednak noszenie jej i tak ma sens, jeśli chcemy dać odpocząć ciału od mocno kompresującej bielizny wyszczuplającej, równocześnie nie rezygnując z ładnego wyglądu. Można przebierać w różnych wersjach, w zależności od efektu, jaki chce się uzyskać i warto podkreślić, iż taka bielizna jest dedykowana nie tylko paniom o większym rozmiarze, ale każdej damie, która w ten sprytny sposób chce delikatnie zatuszować ewentualne niedoskonałości. Ela figi modelujące w kolorze białym to doskonały przykład – pomagają formować delikatnie „boczki” i brzuszek – równocześnie jednak nie wywierając zbyt dużego nacisku na organy wewnętrzne.

Majtki wyszczuplające białeMajtki wyszczuplające cienkie Lida

W naszym sklepie internetowym z bielizną damską, znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby czuć się kobieco.

Zostaw odpowiedź

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowano)
   Strona: (Site url withhttp://)
* Komentarz: