Biustonosze na duży biust - jak dobrać odpowiedni?

Biustonosze na duży biust - jak dobrać odpowiedni?

Uważa się że duży biust możemy stwierdzić u kobiet, które noszą biustonosze z miseczką G lub większą. Ale każda kobieta, która twierdzi, że ma duży biust, ma rację. Jedno jest także pewne: będąc posiadaczką obfitego biustu bardzo trudno jest dobrać odpowiedni biustonosz. Sprawdźmy na co zwrócić uwagę wybierając biustonosz.

Przede wszystkim należy skończyć z przekonaniem, że biustonosze dla pań o obfitych piersiach muszą być nudne, staromodne i nieciekawe. Biustonosze na duży biust, które znajdują się w naszej ofercie można znaleźć w klasycznych, ale też fantazyjnych kolorach. Kobiety z dużym biustem mogą nosić wszystkie rodzaje biustonoszy od tych typu soft, po te w całości usztywniane. Jednak wybierając biustonosz nie możemy patrzeć tylko na materiał, z którego został wykonany, ale także na szereg innych jego cech.

W pierwszej kolejności należy dopasować obwód biustonosza. Jeśli będzie zbyt szeroki, to biustonosz będzie się unosił podczas podnoszenia rąk, a piersi nie będą wystarczająco podtrzymane i będą się wysuwać dołem z biustonosza. Jeśli jednak obwód będzie za ciasny, możemy mieć problemy z oddychaniem. Biustonosz na duży biust z dobrze dobranym obwodem leży poziomo na linii biustu i się nie przesuwa. Kolejnym ważnym elementem, na który powinniśmy zwrócić uwagę, są miseczki. Nie mogą być ani za duże ani za małe. Zbyt duże miseczki poznamy po tym, że materiał się marszczy, a krawędź miseczki nie przylega do piersi, tylko odstaje. W za małych miseczkach biust dzieli się na dwie części, gdzie górna część nieestetycznie wybrzusza się nad miseczką. Prawidłowo dobraną miseczkę poznamy po tym, że linia piersi jest gładka, a materiał się nie marszczy, tylko przylega do biustu. Ostatnim, ale równie istotnym elementem biustonosza są ramiączka. Zbyt długie ramiączka nie będą prawidłowo podtrzymywać biustu. Piersi nie będą wtedy ładnie zaokrąglone i będą opadać. Za krótkie ramiączka będą nam sprawiać ból, wbijając się niewygodnie w ramiona. Po ściągnięciu biustonosza, w którym będziemy mieć zbyt krótkie ramiączka, zauważymy czerwone ślady na ramionach. Wyjście z tej sytuacji jest bardzo proste. Każdy biustonosz posiada regulowane ramiączka, które możemy odpowiednio dopasować. Sprawdź ofertę biustonoszy damskich i bielizny damskiej w naszym sklepie.

O czym jeszcze należy pamiętać wybierając biustonosz? Jeśli wybieramy model z fiszbinem, to zawsze musi on być skierowany w środek pachy. Jeśli będzie celował w okolice obojczyka, miseczka jest zbyt mała. Fiszbin skierowany w stronę łopatki to znak, że miseczka jest zbyt duża. Wybierając biustonosz nie bójmy się eksperymentować. Dokonując zakupu w naszym sklepie należy pamiętać o możliwości zwrotu lub wymiany. Warto też zapoznać się z tabelą rozmiarów na biustonosze. Duże rozmiary i szeroki wybór kolorów oraz wzorów sprawią, że każda kobieta znajdzie swój idealny biustonosz.

 biustonosze na duży biust biustonosze na duży biust   biustonosze na duży biust biustonosze na duży biust

Zostaw odpowiedź

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowano)
   Strona: (Site url withhttp://)
* Komentarz:
Type Code