Koszulki nocne na lato - model idealny dla Ciebie

Koszulki nocne na lato - model idealny dla Ciebie

Mogłoby się wydawać, że dylematy na temat tego, co na siebie założyć kończą się wraz z wzięciem prysznica i kierowaniem się do łóżka. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że nocna bielizna, a zwłaszcza te zakładana latem do spania, również może nieźle namieszać. Aby Ci ułatwić pomyślunek na temat tego, w jakiej koszulce nocnej tego lata możesz się wysypiać najlepiej – przygotowaliśmy garść przydatnych wskazówek na ten temat.

Satyna czy tiul – oto jest pytanie!

Pewne jest, że w obu koszulach będziesz czuć się lekko i seksownie. Ostateczna decyzja będzie jednak się sprowadzać do Twoich indywidualnych preferencji względem tego, czy przezroczysta koszulka nocna jest w Twoim guście. Okazuje się bowiem, że tiulowe, koszulki nocne przezroczyste jakkolwiek by nie były ładne często są szufladkowane jako te wyłącznie dla odważniejszych pań, natomiast jeśli chodzi o nocne koszulki satynowe zdają się być bardziej uniwersalną opcją.

Podobnie do Twoich osobistych preferencji sprowadza się również kolejny wybór: koszula nocna z usztywnianym biustonoszem czy nie? Jeśli nie – na pewno zaświecą Ci się oczy na widok jednego z poniższych modeli:

    - Koszulka nocna Desita producenta Anais – seksowna i zmysłowa,

      -  Fabien satynowa halka w kolorze czerwonym kobieca i elegancka,

      -  Gloria niebieska satynowa halka nocna – grzeczna i niebiańska.

Jak widać latem opcje takie jak koszulka satynowa na ramiączkach zdecydowanie wiodą prym, głównie ze względu na subtelnie chłodzący charakter satyny właśnie. Jest wręcz niezastąpiona w upalne noce. Podobny efekt niosą jedwabne koszule nocne – choć jak wiadomo, za ten materiał płaci się zdecydowanie więcej niż za przystępną satynę.

Koszulka nocna Anais Enfia satynowaKoszulka nocna DKaren Marita satynowa

Seksowna koronka na gorący wieczór

Nie możesz jednak myśleć tylko o sobie i swoim komforcie, ale też powinnaś wziąć pod uwagę, co lubi Twój wybranek. Szczęśliwie znajdziesz koszule nocne damskie sexowne z powodu których na pewno położycie się nieco później do słodkiego snu! Tak rozpalą temperaturę. Znowu na uwagę zasługuje najbardziej satynowa koszulka z koronką jak model Alexandra, w której będziesz po prostu wyglądać jak milion dolarów!

Możesz oczywiście tutaj kombinować z kolorami, czy fasonami – najważniejsze, byś czuła się wygodnie i pewnie w tym, co masz na sobie – wtedy efekt końcowy będzie zgodny z zamierzeniem, a noc jeszcze bardziej gorąca, niż mogłoby się wydawać. Twój kochany na pewno doceni to, że uwzględniłaś jego gust w zakupach bielizny nocnej dla siebie.

Koszulka nocna Obsessive Dressita koronkowaKoszulka nocna Anais Dion koronkowa

Jasne kolory na ciepłe dni – podkreśl opaleniznę!

Poza wyborem odpowiedniego materiału i fasonu, warto przy wyborze koszuli nocnej na lato zwrócić większą uwagę również na sam kolor tego odzienia. Choć czerwień i czerń zdają się być pewniakami, w okresie letnim warto też zwrócić swój wzrok ku koszulom nocnym w kolorze białym i jego odcieniach, które naprawdę zjawiskowo łączą się z opalenizną. Doskonałym przykładem jest Cassidy biała tiulowa koszulka nocna - lekka jak chmurka, urocza jak Ty! Będziesz się w niej czuć jak w drugiej skórze, choć zakrywając to, co wypada zakryć bez względu na temperaturę.

Jak więc widać w świecie koszul i koszulek nocnych jest ogromny wybór i każda kobieta dzięki temu z łatwością znajdzie swojego faworyta, jeśli chodzi o parne, wakacyjne noce – by nie tylko zapewnić sobie spokojny sen w komfortowych warunkach, ale też pięknie wyglądać kładąc się do łóżka i budząc się rano.

Koszulka nocna DKaren Ines wiskozaKoszula nocna Akcent model 503 ecru

Zostaw odpowiedź

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowano)
   Strona: (Site url withhttp://)
* Komentarz: