Stroje kąpielowe jednoczęściowe czyli co się nosi w tym sezonie?

Stroje kąpielowe jednoczęściowe czyli co się nosi w tym sezonie?

Każde ciało jest wyjątkowe. Każda z nas ma cechy fizyczne, które chciałaby podkreślić lub zatuszować, a nadążanie za trendami w strojach kąpielowych nie zawsze jest najlepszą opcją.

Całe szczęście, w tym sezonie najmodniejsze są stroje kąpielowe jednoczęściowe, które – odpowiednio dopasowane do sylwetki – sprawiają, że każda z nas bez względu na rozmiar może czuć się piękna i seksowna.

Strój kąpielowy jednoczęściowy Locarno 268Strój kąpielowy jednoczęściowy Cpe Verde

Kostium kąpielowy jednoczęściowy na basen

Jeśli chodzi o kąpiele w basenie – strój jednoczęściowy zdaje się być najbardziej naturalnym wyborem. W nim bowiem pływa się najwygodniej, świetnie współgra z sylwetką, czyniąc ją możliwie najbardziej opływową. Sportowy charakter strojów na basen nie wyklucza jednak ich modnych fasonów.

Jeśli chcesz swobodnie pływać i stylowo się prezentować szukaj w basenowych strojach następujących cech:

 -    geometryczne wzory np. strój kąpielowy jednoczęściowy na basen BW729,

 -    wyrazista kolorystyka np. strój kapielowy BW 728 jednoczęściowy na basen,

 -    print ombre np. kostium kąpielowy jednoczęściowy cieniowany Belize.

Strój kąpielowy jednoczęściowy basenowyStrój kąpielowy jednoczęśiowy na basen

Jednoczęściowy strój kąpielowy idealny na plażę

W odróżnieniu od kąpielisk krytych – jeśli chodzi o plażę, możemy (a nawet powinniśmy) pokusić się o nieco bardziej frywolne fasony. Oczywiście kierując się naszymi preferencjami i tym, w jakich trendach będziemy wyglądać dobrze.

Kostium kąpielowy jednoczęściowy Milano rozmiar XXL to przykład fasonu, który idealnie wpisze się w wymagania pań chcących z jednej strony podkreślić biust, ale z drugiej – nieco zatuszować więcej ciała w okolicach brzucha. Panie o nieco bardziej chłopięcej sylwetce będą się natomiast obłędnie prezentować w propozycji, jaką jest Monokini kostium kąpielowy jednoczęściowy talia zostanie magicznie podkreślona, a szczupła sylwetka – nieco bardziej kobieca.

Panie o sylwetce idealnej mogą sobie pozwolić na wzory takie jak kostium kąpielowy jednoczęściowy w kolorze białym Sonia M-459 – inspirowany klasyczną hiszpańską sukienką do tańca. Natomiast wszystkie, które chcą zatuszować szersze biodra – wkładając na siebie kostium kąpielowy sukienka kąpielowe 509 col.2 będą czuć się pięknie, bez jakiegokolwiek skrępowania.

Monokini 070/1Sukienka kąpielowa 509

Strój kąpielowy dopasowany do figury

Wykonaj te proste czynności, zanim zaczniesz szukać stroju kąpielowego dla siebie:

Krok 1: Wykonaj pomiary. Większość tabel rozmiarów strojów kąpielowych wymaga podania wymiarów biustu, talii i bioder.

Krok 2: Spójrz na swoje stare rozmiary strojów kąpielowych. Zastanów się, jak leżały na Twoim ciele. Czy były zbyt dopasowane? Może za luźne? Kupowanie strojów kąpielowych przez Internet zawsze jest w zależności do dobrej znajomości dokładnego rozmiaru.

Krok 3: Przejdź do kategorii z kostiumami, aby rozpocząć wyszukiwanie. Filtruj według rozmiaru, koloru, marki lub ceny, aby zawęzić wyniki lub nie - i po prostu zdecyduj się na przeglądanie, korzystając z wyżej wymienionych wskazówek oraz gotowych inspiracji.

Nie martw się, jeśli zamówiony kostium nie będzie leżeć idealnie – nie ma żadnego problemu ze zwrotem, czy wymianą. Z naszą pomocą na pewno zdążysz przed sezonem znaleźć perfekcyjny strój dla siebie!

Zostaw odpowiedź

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowano)
   Strona: (Site url withhttp://)
* Komentarz:
Type Code