Przebrania erotyczne – na pikantny wieczór we dwoje.

Przebrania erotyczne – na pikantny wieczór we dwoje.

Wspólny wieczór przy ulubionym serialu albo wypad do ukochanej restauracji – wszystko to może być miłe i powinno znaleźć swoje miejsce w harmonogramie każdej pary i tak zwykle jest. Jeśli jednak chcesz dołożyć nieco pikanterii do waszego związku albo zwyczajnie czujesz, że płomień nieco wygasa i czas rozgrzać go jak kiedyś – przebrania erotyczne mogą być dobrym kierunkiem działania.

Kostiumy dla odważnych – jest w czym wybierać!

Jeśli sądzisz, że takie seksowne stroje możesz znaleźć jedynie w sklepie z erotyką – mała poprawka: jest inaczej. Odkąd ludzie stali się bardziej otwarci na zmysłowe doznania, możemy cieszyć się nie tylko większą dostępnością do takich przebrań, ale też przebierać w nich co niemiara – dopasowując do swojego gustu figury, a nawet budżetu.

Jeśli więc czujesz się ośmielona i chcesz zaprosić przebrania erotyczne do waszej sypialni – poniżej małe zestawienie tych na dobry początek takich zabaw. Są nie tylko sprawdzone, ale okazuje się właśnie, że te kostiumy znajdują się na szczycie fantazji seksualnych większości mężczyzn. Skorzystaj z gotowej inspiracji i spraw przyjemność wam obojgu!

Zmysłowy strój uczennicy

Wyobraź sobie taką sytuację – on wraca z pracy i znów zaczyna narzekać na cały świat, a Ty pojawiasz się ze słodką minką i mówisz, że ma racje – byłaś niegrzeczna, ale chcesz to naprawić. Z pewnością pozwoli Ci poprawić każdą ocenę! Niemal każdemu dżentelmenowi marzy się możliwość poskromienia młodej, szalenie seksownej uczennicy – a Ty możesz to swojemu umożliwić!

Niezbędne elementy stroju uczennicy:

  • krótki top,
  • mini spódniczka – najlepiej w kratkę,
  • wysokie zakolanówki,
  • urocza fryzura (warkoczyki mile widziane).

Na pewno wszystkie te elementy znajdziesz w swojej szafie (ew. garderobie córki), ale jeśli chcesz naprawdę czegoś mega seksownego – warto spojrzeć na nasze przebrania erotyczne w kategorii uczennica i wybrać coś dla siebie.

Strój uczennicy Strój uczennicy Cloda

Kostium pielęgniarki uleczy wszystkie choroby

Drugą pod względem popularności fantazją seksualną związaną z przebieraniem jest ta o seksownej pielęgniarce. Bez względu na to, czy chcesz założyć jednoczęściowy kostium sensual nurse, rozpinany na całej długości, czy też postawisz na coś jeszcze bardziej sensualnego, jak koronkowy komplet pielęgniarki ze stetoskopem jedno jest pewne: Twój mąż tego dnia będzie jak nowo narodzony!

Akcesoria, których nie może zabraknąć w tym przebraniu:

  • rękawiczki ochronne,
  • czepek pielęgniarski,
  • dodatki (stetoskop, strzykawka, lekarstwo, zakolanówki etc)

Tak – chodaki możesz sobie odpuścić na rzecz szpilek. Jest to wskazane, a nawet zalecane!

Kostium pielęgniarkiPrzebranie pielęgniarki

Przebranie pokojówki na wprowadzenie nowego ładu w sypialni.

Ostatnie, ale równie efektywne przebranie na naszej liście jest już z samej nazwy obietnicą gorącej nocy – bowiem nic tak nie rozpala męskich hormonów, jak francuska pokojówka! Zaskocz go w ten weekend, włóż przebranie pokojówki i zamiast krzyczeć za porozrzucane skarpetki, schyl się ponętnie i sama je pozbieraj – możesz mieć pewność, że to zauważy i odpowiednio doceni. Niekoniecznie pochwyci za odkurzacz, ale na pewno poczujesz się odświeżona, gdy skończy swoje!

Strój pokojówkiPrzebranie pokojówki

Zostaw odpowiedź

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowano)
   Strona: (Site url withhttp://)
* Komentarz:
Type Code