Kiedy założyć bieliznę koronkową? Diores wybiera 5 miejsc!

Kiedy założyć bieliznę koronkową? Diores wybiera 5 miejsc!

Bielizna Koronkowa to ponadczasowy klasyk, który każda pani powinna mieć w swojej garderobie. Zwykle tak jest, ale czasem mamy opory, czy faktycznie sięgać po ten nadzwyczaj seksowny komplet z koronki na co dzień, czy zostawić go wyłącznie na wyjątkowe okazje.

Jesteśmy zwolennikami celebrowania każdego dnia, dlatego kobiety mające ochotę poczuć się pewniej i bardziej zmysłowo na co dzień, absolutnie nie powinny się powstrzymywać przed noszeniem bielizny z koronki zawsze wtedy, gdy mają na to ochotę.

Jest jednak kilka szczególnych okazji, w których bielizna koronkowa to absolutny must have - niemalże konieczność. O jakie okoliczności chodzi? Kiedy w szczególny sposób powinnaś się pokusić o złożenie takiego kompletu? Dzielimy się inspiracjami i prezentujemy pięć takich sytuacji!

Bielizna koronkowa na randkę

Nie mamy oczywiście na myśli, że każda randka musi skończyć się w najbardziej zmysłowy sposób. Chodzi o to, że dzięki świadomości, iż ma się na sobie coś tak seksownego, jak czarne koronkowe body – od razu poczujesz się pewniejsza siebie i bardziej uwodzicielska. On wcale nie musi tego wiedzieć, a Ty i tak będziesz brylować, a jeśli faktycznie przyjemne spotkanie będzie miało upojny finał – z pewnością nie będzie ostatnim.

Bielizna koronkowa 1Bielizna korobkowa 2

Biała bielizna koronkowa do ślubu

Klasyk nad klasykami i to nie bez powodu. Koronkowa bielizna w białym kolorze przepięknie komponuje się z całą stylizacją ślubną. Bez względu na to, w jakim stylu ostatecznie będzie Twoja kreacja – możesz mieć pewność, że z łatwością znajdziesz bieliznę z koronki, która będzie stanowić jej idealne dopełnienie.

Oto kilka propozycji uwzględniających różne style sukien ślubnych:

Bielizna koronkowa 3Bielizna koronkowa 4

Bielizna koronkowa na noc

Oprócz tego, że ten rodzaj bielizny koronkowej musi być zmysłowy, przede wszystkim powinien też spełniać wysokie standardy pod względem jakości i komfortu. W końcu ma to być niejako bielizna nocna, więc seksowny wygląd nigdy nie powinien pojawiać się kosztem wygody. Maura nocna koszula z koronki jest dobrym przykładem bielizny, która spełnia te oczekiwania.

Czarna bielizna koronkowa na romantyczny wieczór

Jeśli jesteś romantyczką – nie pomylisz się, stawiając na bieliznę z czarnej koronki. Ten ponadczasowy wybór pięknie prezentuje się na każdym typie sylwetki i dodaje do całego wyglądu elegancji i sensualności. Jeśli masz duży biust, koniecznie sprawdź Pamela - to koronkowy biustonosz w kolorze czarnym, w którym Twoje piersi będą się prezentować nieziemsko.

Bielizna koronkowa 5Bielizna koronkowa 6

Koronkowa bielizna czerwona na gorący wieczór

Być może jednak zamiast romantycznego nastroju, chcesz stworzyć prawdziwie gorącą atmosferę? W spełnieniu tego zadania nie ma bielizny koronkowej, która sprawdziłaby się lepiej niż ta w kolorze ognia! Sprawdź Emily koronkowy komplet w kolorze czerwonym i już zaplanuj namiętną noc z ukochanym. Taka bielizna rozpali go do czerwoności - to pewniejsze, niż w banku!

Bielizna koronkowa 7Bielizna koronkowa 8

Zostaw odpowiedź

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowano)
   Strona: (Site url withhttp://)
* Komentarz: