Seksowne przebrania na Halloween i nie tylko !

Seksowne przebrania na Halloween i nie tylko !

Straszne święto coraz bliżej. O czym mowa oczywiście o Halloween. Co to takiego ?

Halloween -zwyczaj związany z maskaradą, obchodzony w wielu krajach w wieczór 31 października. Odniesienia do Halloween są często widoczne w kulturze popularnej, głównie amerykańskiej. Halloween najhuczniej jest obchodzony w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii. Mimo że dzień nie jest świętem urzędowym, cieszy się po święcie Bożego Narodzenia największą popularnością. Święto Halloween w Polsce pojawiło się w latach 90 (źródło Wikipedia)

Mimo iż święto to nie jest w Polsce tak popularne jak w USA i ma tylu samo przeciwników co zwolenników. To jednak z roku na rok coraz bardziej się u nasz zakorzenia. Jak się do niego przygotować ?

Kostium na Halloween czy musi być straszny?

Otóż nie koniecznie. Przede wszystkim ma być zabawnie, a jeżeli ktoś lubi się bać to odrobina sztucznej krwi czy odpowiedni makijaż zrobi robotę.

Strój powinien przede wszystkim podobać się Tobie i to Ty powinnaś się w nim dobrze czuć. Nic nie stoi także na przeszkodzie aby Twoje przebranie na Halloween było seksowne, zmysłowe i nadawało Ci kobiecości. Nie od dziś wiadomo, że postać, w którą chcesz się przeistoczyć ma być nieco komiczna i przerysowana w końcu chodzi o dobrą zabawę, a nie odgrywanie poważnej roli w teatrze.

Przebranie Alicja w krainie czarówKostium pokojówki

Jak jeszcze można wykorzystać przebranie ?

Często przed zakupem stroju na Halloween powstrzymuje nas jednorazowe wykorzystanie go. Kupimy, założymy i co będzie wisiał w szafie. Tak może być ale wcale nie musi. Wyobraź sobie seksowny kostium pielęgniarki czy policjantki przy odrobinie makijażu przeistaczasz się w zombi. A potem już bez strasznej części podczas wspólnego wieczoru we dwoje będzie to idealne przebranie erotyczne.

Dzięki niemu z pewnością wygonisz nudę z sypialni i zaskoczysz swojego partner. Aleto nie jedyne zastosowanie. Jeżeli tylko kostium nie odsłania zbyt dużo to świetnie sprawdzi się również jako prezent na wieczór panieński lub jako przebranie karnawałowe czy też na inne tematyczne imprezy.

Strój pielęgniarkiStrój policjantki

Wszystko zależy od Twojego gustu i tego co lubisz. Wybierając kostium zwróć uwagę aby był wygodny, pasował do Ciebie oraz na jego uniwersalność. Grunt to dobra zabawa i jeżeli ty będziesz czuła się komfortowo to z pewnością każda impreza będzie udana.

Zostaw odpowiedź

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowano)
   Strona: (Site url withhttp://)
* Komentarz: