Moda plażowa - czyli strój kąpielowy i odpowiednie dodatki plażowe.

Moda plażowa - czyli strój kąpielowy i odpowiednie dodatki plażowe.

Lato w tym roku wyjątkowo nas rozpieszcza. Wysokie temperatury zachęcają do spędzenia wolnego czasu nad wodą. Zmiany klimatyczne sprawiają, że coraz częściej wybieramy polskie morze jako miejsce na nasz wakacyjny wypoczynek. Aby jednak urlop zaliczyć do udanych trzeba się odpowiednio do niego przygotować. Krem z filtrem to podstawa ale odpowiedni strój kąpielowy to priorytet na plaży. Aby dobrze się prezentować i być trendy należałoby także zadbać o odpowiednie dodatki plażowe.

Strój kapielowy jednoczęściowyRęcznik plażowy z wzorem

Jedno czy dwuczęściowy strój kąpielowy na plażę ?

Pytanie na które bez wątpienia nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko to jest kwestią gustu i upodobań każdej z nas. Najważniejsze to aby czuć się w pełni swobodnie i komfortowo. Źle dopasowany strój kąpielowy może zepsuć nawet najlepiej zaplanowane wakacje. Moda ciągle się zmienia. Jeszcze kilka lat temu jednoczęściowe kostiumy były nijakie i ich przeznaczeniem był basen, a bikini zarezerwowane było raczej na plażę. Dziś jednak ta reguła już nie obowiązuje. Producenci co roku prześcigają się w coraz to nowych fasonach i wzorach. To co było modne w zeszłym sezonie w tym roku może okazać się już passe.

Kolekcja 2019 to przede wszystkim mocne żywe kolory oraz ciekawe kwiatowe wzory, które dodają energii i fantastycznie współgrają z opalenizną. Dla Pań, które jednak nie lubią aż tak mocnego akcentu producent Feba przygotował stroje kąpielowe, których bazą jest kolor czarny jednakowoż przełamany fantazyjnymi wzorami co w całości tworzy elegancką kompozycję.

Strój kąpielowy dwuczęściowy czerwonyStrój kąpielowy jednoczęściowy feba

Dodatki plażowe hitem tego sezonu.

Chcąc podkreślić swoją wakacyjną stylizację zdecydowanie nie powinniśmy zapomnieć o modnych w tym sezonie dodatkach plażowych. Nie tylko będą praktyczne ale z pewnością podkręcą Twój letni look. Stylowy kapelusz skutecznie ochroni przed słońcem i jednocześnie doda Ci uroku. Z powodzeniem również będziesz mogła go założyć jako uzupełnienie do letniej sukienki. Okulary przeciwsłoneczne bardo przydatne gdy słońce mocno przygrzewa. Ochronią oczy przed szkodliwymi promieniami UV i będą fajnym dodatkiem do stroju. W tym sezonie zdecydowanie królują tzw. pilotki z lustrzanymi kolorowymi soczewkami. Niezbędnikiem każdego plażowicza jest oczywiście ręcznik plażowy. Ale i ten nie musi być nudny. Ciekawe letnie wzory to idealna propozycja, która z pewnością przykuje uwagę. Fajne i odmienne są także okrągłe ręczniki, dzięki którym na pewno się wyróżnisz. Nie zapomnij także o modnej i stylowej torbie, która pomieści wszystko co niezbędne podczas plażowania.

Okulary przeciwsłoneczneRęcznik plażowy okrągły

Wakacje to czas by choć na chwilę zwolnić i odpocząć od codziennych obowiązków. Aby jednak móc w pełni z nich korzystać zadbaj o wszystko co niezbędne. Odpowiednio przygotowani będziecie mogli w pełni wolny czas wykorzystać na relax.

Zostaw odpowiedź

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowano)
   Strona: (Site url withhttp://)
* Komentarz: