Nad wodą z dzieckiem ! Jak dobrać idealny strój kąpielowy dla siebie i malucha?

Nad wodą z dzieckiem ! Jak dobrać idealny strój kąpielowy dla siebie i malucha?

Wakacje z dzieckiem to niekiedy nie lada wyzwanie. Dobra organizacja to podstawa aby ten czas był przyjemny i mile wspominany zarówno przez nas rodziców jak i nasze pociechy. Odpowiedni wybór miejsca to priorytet ale drugą istotną kwestią jest zadbanie o odpowiedni strój kąpielowy dla siebie i dziecka.

Kostium kąpielowy dla aktywnej mamy i dziecka.

Jak powszechnie wiadomo dzieci nie lubią się nudzić, stają się marudne, a to z kolei prowadzi do rozdrażnienia nie tylko maluszka ale także nas. Szkraby uwielbiają aktywność i ruch, a zwłaszcza nad wodą. Mogłyby się bawić w pasku i taplać w wodzie bez końca. Aby więc im to umożliwić należy zadbać nie tylko o ochronę skóry ale także o odpowiedni dziecięcy kostium kąpielowy. Powinien być przede wszystkim wygodny i odpowiednio dopasowany tak aby nie obcierał i nie krępował ruchów. Musi być także odpowiednio wytrzymały ponieważ przy dużej aktywności nie trudno o uszkodzenie.

Aby dotrzymać maluchowi kroku Ty także powinnaś zadbać o odpowiedni strój.

Dobrze dopasowany, wygodny i elastyczny tak abyś w każdej sytuacji mogła dorównać maluchowi w jego pomysłach. Unikaj raczej skąpych dość mocno powycinanych kostiumów gdyż mogą okazać się one mało praktyczne. Podczas wspólnej zabawy w wodzie dziecko może niechcący zahaczyć ręką i odsłonić te części ciała, które nie koniecznie chciałabyś pokazać. A bardziej zabudowany strój z pewnością stabilniej podtrzyma pewne części ciała i pozwoli na większą swobodę ruchów.

https://diores.pl/chlopiece-kapielowki/7433-kapielowki-bdt-631-bokserki-kapielowe-chlopiece.htmlhttps://diores.pl/jednoczesciowe/7546-stroj-kapielowy-jednoczesciowy-rapallo-kolekcja-2019.html

Jedno czy dwuczęściowy strój kąpielowy dla Ciebie i malucha ?

Dziecko zdecydowane będzie czuło się swobodniej i bardziej komfort w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym. Ochroni on także w większej części delikatną i wrażliwą na promienie słoneczne skórę dziecka. Oczywiście wybór stroju oraz jego kolorystyka i tak w ostateczności będzie należeć do Ciebie. Najważniejsze to aby pociecha czuła się swobodnie.

A Ty nie wiesz na jaki strój się zdecydować ? Wszystko zależy od upodobania i stylu. Jeżeli nie wyobrażasz sobie noszenia jednoczęściowego kostiumu na plaży to oczywiści nic nie stoi na przeszkodzie abyś założyła dwuczęściowy. Zadbaj tylko oto aby nie było to skąpe bikini, które służy bardziej do opalania i rekreacji. Zdecyduj się na model, który ma pełniejsze, dobrze wyprofilowane miseczki podtrzymujące biust oraz figi, które pewnie trzymają się na ciele. Tak aby podczas wspólnej zabawy czy pływania strój utrzymywał wszystko na miejscu i nie zsuwał się.

https://diores.pl/dziewczece-stroje-kapielowe/7430-stroj-kapielowy-bw-890-dziewczecy-jednoczesciowy.htmlhttps://diores.pl/stroje-kapielowe/7570-stroj-kapielowy-dwuczeciowy-cuba-miseczki-soft.html

Niezależnie jaki kostium kąpielowy wybierzesz dla siebie i dziecka pamiętaj przede wszystkim o wygodzie. Nie oczekuj, że dziecko będzie grzecznie leżeć na leżaczku obok Ciebie, no chyba, że jest jeszcze niemowlaczkiem. To raczej Ty będziesz biegać za nim. I aby nic nie zaspokoiło wam wspólnych chwil podczas wakacji należy zadbać o najmniejszy szczegół i być nieco przewidującym , a wtedy z pewnością wszyscy wypoczniecie i wrócicie zadowoleni.

Zostaw odpowiedź

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowano)
   Strona: (Site url withhttp://)
* Komentarz: