Strój Mikołajki – czy to dobry pomysł na prezent?

Strój Mikołajki – czy to dobry pomysł na prezent?

6 grudnia zbliża się wielkimi krokami. Jest to data wszystkim dobrze znana zarówno tym małym, jaki i tym nieco wyrośniętym dzieciom. Tego dnia każdy z nas, niezależnie od wieku, czeka na jakiś choćby malutki upominek od Mikołaja. Chociaż już dawno przestaliśmy w niego wierzyć to prezent wręczony od ukochanej osoby na pewno sprawi nam ogromną przyjemność.

Mikołajkowa niespodzianka dla Niej.

Oklepane prezenty w postaci słodkich czekoladek czy perfum są miłe i fajne, ale może w tym roku warto się trochę wysilić i podarować ukochanej coś, czego się raczej nie spodziewa. Ciekawym i oryginalnym pomysłem, jeżeli Twoja wybranka jest odważna i skora do eksperymentów, może okazać się strój Mikołajki. Wyobraź sobie wieczór pełen emocji i jej zaskoczenie, gdy zamiast spodziewanych słodkości zobaczy prezent w postaci erotycznej bielizny. Nie ukrywajmy - każda kobieta, choć nie zawsze się do tego przyznaje, lubi takie niespodzianki. Jeżeli Twoja partnerka należy do tych Pań o mniejszej śmiałości, podaruj jej przebranie o charakterze mniej prowokującej koszulki, mini sukienki czy urokliwego gorsetu. Są one nie mniej zmysłowe, ale zakrywają nieco bardziej intymne części ciała. Sprawi to, że kobieta poczuje się pewnie i seksownie. Jeżeli natomiast Twoja ukochana lubi przebieranki i jest świadoma swojej kobiecości, możesz podarować jej coś bardziej odważnego, np. mikołajkowe bodystocking z białym puszkiem lub zmysłowy komplecik, który ukaże wszystkie jej wdzięki.

Niezależnie więc na jaki rodzaj bielizny się zdecydujesz, taki prezent będzie na pewno miłą i zaskakującą niespodzianką.

https://diores.pl/przebranie-mikolajki/7509-stroj-mikolajki-851-cst-3-idelany-prezent.htmlhttps://diores.pl/przebranie-mikolajki/7508-stroj-mikolajki-riveria-mini-sukienka.html

Mikołajkowa niespodzianka dla Niego.

Krawat, perfum a może skarpetki? Nie, to wszystko już było! Chcesz obdarzyć ukochanego niezapomnianym podarkiem 6 grudnia? To Ty bądź jego prezentem! W ten magiczny wieczór załóż seksowny kostium Mikołajki i spełnij jego najskrytsze marzenia. Takim podarunkiem Twój ukochany na pewno będzie zaskoczony. Aby jeszcze bardziej podkręcić atmosferę możesz wręczyć partnerowi upominek w postaci pociągających, czerwonych bokserek lub, dla bardziej odważnych Panów, mogą być to świąteczne stringi.

https://diores.pl/bielizna-erotyczna-meska/7516-bokserki-meskie-mc9091-mikolajkowe.htmlhttps://diores.pl/przebranie-mikolajki/7326-meredith-swiateczny-kostium-mikolajki.html

Nadal masz wątpliwości czy taki prezent to dobry pomysł? Jeżeli szukasz czegoś co zaskoczy i sprawi, że wasz wspólny wieczór będzie niezapomniany, to przebranie Mikołajki zapewni Wam wszystkie te doznania.

https://diores.pl/przebranie-mikolajki/7505-stroj-mikolajki-emeryn-sexi-komplet.htmlhttps://diores.pl/bielizna-erotyczna-meska/7517-stringi-meskie-mc9090-swiateczne.html

Zostaw odpowiedź

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowano)
   Strona: (Site url withhttp://)
* Komentarz: