Piżama z wiskozy czy satynowa?

Piżama z wiskozy czy satynowa?

Jesień za oknami w pełni choć i tak tegoroczna pogoda jest dla nas dosyć łaskawa to nieuchronnie możemy spodziewać się ochłodzenia. Pora więc zamienić lekkie zwiewne koszulki nocne na coś cieplejszego. Warto więc może rozważyć zakup piżamy, która przyjemnie ochroni nas przed wieczornym chłodem a jednocześnie da poczucie kobiecości.

Piżama z wiskozy.

Jej główną zaletą jest to, że wykonana jest z niewątpliwie przyjemnego i oddychającego materiału. Zapewni Ci przede wszystkim komfort i sprawi, że nic nie będzie krępować twoich ruchów podczas spania. Możesz wybierać spośród wielu kolorów, fasonów oraz rozmiarów tak aby dopasować idealny model dla siebie. Lubisz styl sportowy, a może bardziej elegancki ? Piżama z wiskozy łączy te dwie cechy w całość dzięki czemu możesz wyglądać stylowo i kobieco, a jednocześnie czuć się tak komfortowo jak w najlepszych dresach. Jej właściwości oddychające sprawiają, że jest przyjemna dla skóry i odpowiednio reguluje ciepłotę ciała.

Może być w całości wykonana z wiskozy lub posiadać koronkowe wstawki, które podkreślą jej subtelny charakter.

Pizama z wiskozyWiskozowa piżama

Piżama z satyny

Jest to tkanina, który większości z nas kojarzy się ze stylem i elegancją. Nie będziemy was wyprowadzać z takiego myślenia bo faktycznie jest ona delikatna i bardzo stylowa. Taka sama też będzie piżama z satyny, przyjemna w dotyku jednocześnie zmysłowa i bardzo kobieca. Czy jednak jest to materiał odpowiedni na ubranie nocne? Jeżeli jest to materiał wysokiej jakości to jak najbardziej będzie idealna. Wysokogatunkowy materiał da doskonałe poczucie delikatności prawie jak druga skóra, staranne wykończenia sprawią, że nic nie będzie Cię podrażniać i również poczujesz się w pełni komfortowo. Jedynym minusikiem jest to, że w odróżnieniu od wiskozy satyna jest materiałem zimnym, co nie oznacza, że będziesz marznąć w chłodniejsze dni ale na pewno nie da Ci takiego poczucia ciepła . Piżama z satyny jest jednak niewątpliwe bardziej ekskluzywna i stylowa.

Parisa pizama z satynyPiżama satynowa

Gdy chłód na dworze idealnym rozwiązaniem będzie więc zakup piżamy, która zapewni Ci wygodę podczas snu, a jednocześnie podkreśli Twoją kobiecą naturę. To czy zdecydujesz się na model z satyny czy wiskozy to już kwestia Twojego osobistego upodobania. Pamiętaj jednak aby czuć się w niej komfortowo musi być uszyta z wysokiej jakości materiałów i odpowiednio wykończona, tak aby nic nie zaburzyło Ci przyjemności z błogiego snu.

Zostaw odpowiedź

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowano)
   Strona: (Site url withhttp://)
* Komentarz: