Przebrania nie tylko na Halloween

Przebrania nie tylko na Halloween

Halloween – czyli inaczej zwyczaj związany z przebieraniem się za potwory, wampiry, zombi i inne maszkary. Bardzo silnie rozwinięty i celebrowany w Ameryce choć nie jest świętem urzędowym cieszy się zaraz po Świętach Bożego narodzenia chyba największą popularnością. W Polsce zwyczaj ten pojawił się w latach 90. Jest on u nas mało popularny ale z roku na rok zyskuje nowych zwolenników. Z racji tego iż halloween obchodzone jest w ostatni wieczór przed dniem Wszystkich Świętych wielu przeciwników w Polsce uważa ten zwyczaj za bardzo pogański.

Głównymi chyba najbardziej charakterystycznym symbolem tego święta jest wydrążona podświetlona od środka dynia.

Urocza pielęgniarka czy odważna policjantka ?

Jeżeli jesteś fanką wszelkich zabaw lub imprez tematycznych lub lubisz przebieranki w sypialni to dobrze trafiłaś. Z nami możesz przeistoczyć się w seksowną i opiekuńczą pielęgniarkę, która uzdrowi swojego ukochanego pacjenta oraz podgrzeje atmosferę. Dla mniej odważnych mamy także strój pielęgniarki pod którym ukryjesz wszystkie kuszące miejsca zostawiając to co tajemnicze na finał. Lubicie zabawę w policjantów i złodziei. Stań się uroczą i odważną policjantką, która na gorącym uczynku złapie przestępce i odpowiednio go ukarze. Z powodzeniem możesz także takie kostium założyć na halloween, będą też fajnym prezentem na wieczór panieński.

strój pielęgniarkistrój policjantki

Niesforna uczennica a może uporządkowana pokojówka ?

Kolejną naszą halolweenowo – sypialnianą propozycją jest strój uczennicy. Niewinna lecz jakże kusząca sprawisz, że partner oszaleje na Twoim punkcie. Lubisz ład i porządek ? Wprowadź go w waszej sypialni przebierając się w uwodzicielski kostium pokojówki mniej lub bardziej przeźroczysty z wieloma dodatkami np. w postaci miotełki z piórek, która może stać się fajnym elementem gry wstępnej.

strój uczennicystrój pokojówki

Słodki króliczek lub świąteczna mikołajka ?

Któż nie zna słynnych króliczków playboya ? Chcesz być jednym z nich i oczarować swojego faceta ? Mamy dla Ciebie słodkie przebranie króliczka w wielu odsłonach tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia nie masz pomysłu na prezent ? A może sama nim zostań w uroczym stroju Mikołajki.

strój króliczkastrój mikołajki

Niezależnie od tego w jaką postać się wcielisz pamiętaj, że przebranie erotyczne powinno być trochę przerysowane, nie próbuj na siłę dopasować go do swojego codziennego stylu. Chodzi przecież o to aby prezentować się niecodziennie i dobrze się bawić. Jeżeli zdecydujesz się na wersję kostiumu do sypialni to pamiętaj, że powinien być on jak najbardziej dopasowany tak aby delikatnie prowokować i podkreślić wszystkie atuty.

Zostaw odpowiedź

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowano)
   Strona: (Site url withhttp://)
* Komentarz: