Jaki idealny biustonosz pod białą bluzkę ?

Jaki idealny biustonosz pod białą bluzkę ?

Od dawna wiemy, że dobre pierwsze wrażenie to połowa sukcesu. Z reguły jest tak, że zazwyczaj mamy tylko chwilę na to aby dobrze się zaprezentować. I nawet gdy jesteś uroczą, promienną osobą to niektóre źle dobrane elementy Twojej garderoby mogą sprawić, że Twój rozmówca nie najlepiej Cię oceni.

Czy biały biustonosz do białej bluzki to dobry wybór ?

Jeżeli uważasz, że Tak to niestety jesteś w błędzie. Zazwyczaj kupujemy białą bieliznę do noszenia właśnie pod jasnymi ubraniami bo chcemy aby była niewidoczna i nie odznaczała się. Logiczne więc wydaje się nam, że do białej bluzki czy sukienki idealny będzie biały biustonosz przecież to ten sam kolor. Niestety to nie prawda:

- po pierwsze mamy różne odcienie bieli i dopasować tę z naszej koszuli do tej z

biustonosza graniczy z cudem

- po drugie warstwy białego koloru nakładają się na siebie co powoduje, że

biustonosz jest jeszcze bardziej widoczny pod jasnym ubraniem.

Biustonosz biały Hollybiustonosz kopa biały

Jaki biustonosz gdy bielizna ma być niewidoczna ?

Oczywiście cielisty. Tak to właśnie wbrew pozorom ten kolor jest najbardziej niewidoczny pod ubraniem. Bo cóż innego będzie pasować do skóry niż biustonosz w kolorze skóry. Doskonale sprawdzi się także stanik w kolorze pudrowego różu. Wiemy już jaki kolor jest najmniej odznaczający się pod jasnymi ubraniami. A co gdy chcemy założyć cielisty koronkowy biustonosz ? Czy on także będzie się mocno odznaczał ? Otóż być może zaskoczymy was ale nie koniecznie. Jeżeli koronka, którą pokryte są miseczki nie jest zbyt wyrazista i gruba to bez obaw możesz założyć go pod białą bluzkę bez ryzyka, że będzie on widoczny. Idealny efekt oczywiście uzyskasz zakładając gładki cielisty biustonosz.

Biustonosz beżowy BrillantBiustonosz cielisty doris

A co z kolorowym biustonoszem ?

O ile nie jest to oficjalne, służbowe spotkanie gdzie Twój wygląd musi być nienaganny i stonowany. To oczywiście zachęcamy Cię do zabawy i eksperymentowania z bielizną damską. Pod jasnym ubraniem jak najbardziej sprawdzą się kolorowe biustonosze, które dodadzą Twojej stylizacji oryginalności. Biustonosz nie powinien być elementem tabu jest to po prostu część kobiecej garderoby, której nie należy się wstydzić lub przesadnie ukrywać. Może więc pełnić nawet funkcję ozdobną, wszystko zależy od waszych upodobań.

Biustonosz padded czerwonyBiustonosz kolorowy Milla

Kiedy więc biały biustonosz będzie najbardziej odpowiedni ?

Jest to kolor, który kojarzy nam się z niewinnością dlatego chętnie wybierany jest prze Panny Młode pod sukienkę. Sprawdzi się również doskonale pod mniej przeźroczystymi ubraniami. Doskonale także zamaskujesz go ku zaskoczeniu pod ciemnymi bluzkami.

Zostaw odpowiedź

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowano)
   Strona: (Site url withhttp://)
* Komentarz:
Type Code