Czym jest bodystocking?

Czym jest bodystocking?

Wiele osób traktuje bieliznę, jako podstawową i zwykłą część garderoby, nie przykładając większej uwagi do jej wyglądu. Jednak równie duża grupa ludzi docenia zmysłową bieliznę i traktuje ją nie tylko, jako jedną z warstw ubrania, ale także jako element erotyczny. Wśród dostępnej na rynku bielizny występuje wiele modeli biustonoszy, majtek, halek czy pończoch. Natomiast w ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się bodystocking. Czym jest i dlaczego warto zaopatrzyć się w ten rodzaj bielizny? O tym dowiesz się poniżej.

Co kryje się za pojęciem bodystocking?

Bodystocking to pewnego rodzaju kombinezon, który obejmuje nogi i tułów, a czasem także ręce. Jednak możliwość kombinacji zakrytych i odkrytych części ciała jest szeroka w zależności od modelu. Ten osobliwy rodzaj bielizny wykonany jest zazwyczaj z takiego materiału, jak wykorzystywany jest przy produkcji pończoch. Dzięki temu jest on elastyczny i łatwo dopasowuje się do budowy ciała. Poziom krycia bodystocking zależy od jego tekstury. Obok modeli mocno kryjących występują te niemal przezroczyste. Bodystocking może być zarówno gładkie, jak i ażurowe czy koronkowe. Wszystko zależy od preferencji i upodobań. Wiele modeli tej niecodziennej bielizny posiada także otwór na wysokości krocza. Ciekawą odmianą bodystocking jest zentai, który zakrywa całe ciało łącznie z dłońmi i twarzą.

Przeznaczenie bodystocking

Aktualnie bielizna tego typu traktowana jest głównie, jako rodzaj bielizny erotycznej. Z tego względu zalecana jest do noszenia podczas intymnych sytuacji w celu ich urozmaicenia i dodania im elementu nowości. Jednak to niejedyne przeznaczenie bodystocking. Może być on używany również, jako tradycyjna bielizna, na przykład zamiast pończoch czy rajstop. Ze względu na elastyczną formę tej bielizny może ona pomóc także w delikatnym wysmukleniu sylwetki i nadaniu jej ładnej linii, tak jak czynią to majtki i gorsety wyszczuplające. Tak jak bielizna damska koronkowa, tak i bodystocking może być noszony również, jako top. Delikatnie widoczny spod eleganckiej marynarki doskonale sprawdzi się na romantycznej kolacji. Bodystocking często wykorzystywany jest także przez tancerzy, gimnastyków czy w łyżwiarstwie figurowym.

Zalety bodystocking


Mimo że bodystocking nie należy do tradycyjnego rodzaju bielizny, a jego forma może wzbudzać kontrowersje to jednak posiada on wiele zalet, które z pewnością przekonają niejedną osobę do wypróbowania tej osobliwej bielizny. Po pierwsze bodystocking jest bardzo zmysłowe i intrygujące, dzięki czemu wprowadza nutę zaciekawienia i nowości do życia intymnego. Szczególne przypadnie do gustu osobom, którym klasyczna bielizna damska koronkowa czy satynowa zdążyła już znudzić. Po drugie kobiety noszące ten niecodzienny typ bielizny czują się w nim bardzo sensualnie, co znacząco podnosi ich pewność siebie. Bodystocking to także idealny sposób na pokazanie swoich najlepszych partii ciała i ukrycie niedoskonałości. Osoby z bliznami czy przebarwieniami z pewnością docenią komfort, jaki zapewni im bodystocking o gęstym splocie, zakrywający mankamenty skóry, a uwydatniający piękną figurę. Jeszcze jedną zaletą tego rodzaju bielizny jest wspomniany już wcześniej efekt wyszczuplenia. Koronkowe czy siateczkowe czarne bodystocking wysmukli ciało, dzięki czemu będzie prezentowało się ono zjawiskowo.

Zostaw odpowiedź

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowano)
   Strona: (Site url withhttp://)
* Komentarz: