Stroje kąpielowe - jakie wybrać ? Trendy na sezon 2018

Stroje kąpielowe - jakie wybrać ? Trendy na sezon 2018

Przyszła wiosna, więc wielkimi krokami zbliża się sezon letni, czyli sezon na bikini. Planujemy urlopy, wyjeżdżamy na wakacje.

Kobiety zaczynają myśleć o tym, jak wybrać odpowiedni strój kąpielowy lub jakie będą trendy w nadchodzącym sezonie. Wszystkie panie, zarówno te starsze, jak i młodsze, chudsze i z większą ilością ciała, nastolatki i kobiety po porodach chcą wyglądać na plaży nie tylko komfortowo, ale także kobieco. Co wybrać? Bikini czy strój tankini?

Moda plażowa wraz z nadejściem nowego sezonu ulega zmianom. Trendy nie zmieniają się tylko w ubraniach, butach czy akcesoriach, ale także i w modzie plażowej, dlatego warto zwrócić uwagę na to, co będzie modne w tym sezonie. Jaki więc wybrać najlepszy kostium kąpielowy? Przeszukaliśmy internet w celu uchwycenia największych trendów w strojach kąpielowych na sezon wiosna/lato 2018 i śmiało można napisać, że modne będzie... wszystko ! Wybór jest ogromny, zaczynając od fasonów strojów kąpielowych jednoczęściowych, strojów kąpielowych dwuczęściowych, strojów tankini oraz strojów kąpielowych wyszczuplających. Motywy są przeróżne: od kwiatów po pastele i jednokolorowe klasyczne czarne bikini. Każdy znajdzie coś dla siebie! Najważniejsze jest to, aby czuć się wygodnie i komfortowo.

Stroje kąpielowe dwuczęściowe - niezmiennie w modzie

F13-468 dwuczęściowy kostium kąpielowy bardotkaKalejdoskop dwuczęściowy kostium kąpielowy w dużym rozmiarze

Stroje kąpielowe dwuczęściowe, inaczej nazywane bikini, w dalszym ciągu od lat są na szczycie i każdego roku są bardzo modne. Przy wybieraniu kostiumu kąpielowego musimy patrzeć przede wszystkim na figurę. To, co wygląda dobrze na drobnej i zgrabnej kobiecie, nie będzie wyglądać dobrze na kobiecie o pełniejszych kształtach i na odwrót. Największa więc sztuka polega na tym, aby stroje kąpielowe dwuczęściowe były dobrane pod typ sylwetki przyszłej posiadaczki. Jeśli chodzi o stroje kąpielowe dwuczęściowe, to królować będą motywy hawajskie, kwiatowe z różnymi ciekawymi wiązaniami i dodatkami. Jest to ciekawa odmiana od bardzo modnych strojów kąpielowych dwuczęściowych wiązanych na sznurki. Ponadczasowym trendem, który pojawia się co roku w strojach kąpielowych dwuczęściowych, jest czerń, która chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Ciekawe sznurki przy biustonoszach, które dodają element dekoracyjny to kolejny motyw pojawiający się w bikini.

Stroje kąpielowe jednoczęściowe i stroje kąpielowe wyszczuplające - nie tylko dla puszystych

510 sukienka kąpielowa w kolorze czerwonymLocarno strój kąpielowy jednoczęściowy w kolorze pomarańczowym

Stroje kąpielowe jednoczęściowe podobnie jak bikini są modne od zawsze. Przyjęło się, że strój kąpielowy jednoczęściowy zarezerwowany jest dla kobiet o bardziej krągłych kształtach. Szczupłe kobiety także mogą się w niego zaopatrzyć, ponieważ modeli jest tak dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie. Stroje kąpielowe jednoczęściowe mogą być oczywiście zakryte i dość mocno zabudowane i właśnie w nich będą najlepiej czuły się kobiety o większych kształtach. Na rynku jest jednak mnóstwo strojów kąpielowych jednoczęściowych mocno wyciętych po bokach, wyciętych na środku od biustu aż do pępka, a także kostiumów, których boki składają się z samych sznurków. Takie stroje będą ładnie eksponowały figurę. Wzory strojów kąpielowych jednoczęściowych, podobnie jak w strojach kąpielowych dwuczęściowych, to kwiaty, wzory hawajskie, czerń oraz wzory geometryczne.

Wśród tego typu strojów znajdują się także stroje kąpielowe wyszczuplające. Wzmocnione są one specjalnymi fiszbinami oraz wykonane są ze specjalnego materiału, który pomaga zebrać figurę. Co jest modnego, jeśli chodzi o stroje kąpielowe wyszczuplające ? W tym przypadku trendy są takie same: królują hawajskie i geometryczne motywy. Jednak bardzo dużo strojów to stroje kąpielowe wyszczuplające jednokolorowe, które wybierane są przez wiele kobiet.

Stroje tankini - wybierz idealny dla siebie

kąpielowy tankini w dużym rozmiarze z kwiatamiF55 elegancki kostium kąpielowy tankini

Stroje tankini - nie tak popularne jak wyżej wymienione stroje kąpielowe dwuczęściowe lub stroje kąpielowe jednoczęściowe, ale także cieszące się dużą popularnością, zwłaszcza wśród młodych mam i kobiet o większej tuszy. Charakteryzują się tradycyjnym dołem i dołączoną do niego górą, która przypomina koszulkę lub t-shirt. Stroje tankini to wygodny kostium, dla kobiet, które chcą ukryć brzuszek. Strój tankini również będzie występować w geometrycznych wzorach, hawajskich kwiatach oraz jednolitych odcieniach.

Zostaw odpowiedź

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowano)
   Strona: (Site url withhttp://)
* Komentarz: