Jak rozgrzać się zimą?

Jak rozgrzać się zimą?

Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła! - tak kiedyś pisała Konopnicka i w tej kwestii nic się nie zmieniło. Zima nie jest dla większości z nas najprzyjemniejszą porą roku. Kiedy wieje nam płatkami śniegu w oczy, a kończyny wręcz sztywnieją od mrozu, mamy ochotę złapać za kalendarz i policzyć, ile jeszcze dni zostało do wiosny. Na diametralną zmianę klimatu w Polsce się nie zapowiada, dlatego musimy z zimą nauczyć się żyć, a z zimnem walczyć. Na szczęście mamy na to skuteczny sposób.

Coraz trudniej przetrwać zimę

Ludzie, w przeciwieństwie do niektórych zwierząt, nie mogą zapaść w sen zimowy, choć jest to bardzo przyjemna wizja. Zima czy też nie, ale trzeba wyjść do pracy, na zakupy czy odebrać dziecko z przedszkola. I mimo tego, że przecież w Polsce tylko kilka miesięcy w roku możemy cieszyć się słońcem, jakoś trudno przyzwyczaić organizm do zimna, skoro oszukujemy swoje ciało, ogrzewając się ciepłem kaloryferów i wełnianych swetrów. Wraz z wiekiem coraz trudniej nam przetrwać zimę i pierwszy śnieg już nie cieszy tak, jak miało to miejsce w dzieciństwie. Zima jest dla nas synonimem chłodu, zamieci śnieżnych, suchej skóry, przemarzniętych dłoni, kataru, a na dodatek wyższych rachunków za ogrzewanie.

Walka z zimnem

Trudno zimę polubić, ale w końcu to ta pora roku pozwala nam przeżyć Święta Bożego Narodzenia, wręczanie prezentów i to właśnie w chłodnych miesiącach zimowych możemy się ogrzać ciepłem ciała naszego partnera pod grubą pierzyną lub zakopać się pod miękkim kocem z kubkiem gorącej herbaty z miodem i cytryną. Ale odstawmy na bok wspomniany kubek z herbatą, a skupmy się na czymś o wiele przyjemniejszym – na czasie spędzonym z partnerem. Czas zdradzić nasz niezawodny sposób na rozgrzanie się zimą: miłosne igraszki z ukochanym.

Bielizna damska, która podkręca temperaturę

Jeśli mielibyśmy wskazać, która bielizna damska najbardziej oddziałuje na mężczyzn, śmiało można stwierdzić, że w szczególności ta w kolorze czerwonym. A jeśli oprócz tego jest to bielizna koronkowa, możemy mieć pewność, że każdy przedstawiciel płci męskiej będzie zachwycony. To dlatego na zimowe wieczory polecamy właśnie ten rodzaj bielizny, która roznieci ogień namiętności. Bo kiedy za oknem wieje wiatr, a w powietrzu szaleńczo tańczą płatki śniegu, wystarczy włożyć seksowną bieliznę damską i skusić się na przyjemne chwile intymności z partnerem, by poczuć ogarniające nas ciepło. W końcu nic tak dobrze nie rozgrzewa jak seks!

Alecto czerwona koronkowa koszulka duże rozmiaryPamela B-222 malinowy biustonosz typu balconette

Bielizna koronkowa powinna być noszona nie tylko od święta, ale także na co dzień. Nie tylko w zimę, dla podgrzania atmosfery, ale także w innych porach roku. To, co kobieta ma pod ubraniem, zdecydowanie wpływa na jej samopoczucie – czuje się atrakcyjna i pewna siebie. Warto te cechy także podkreślić w sypialni. Jeśli ukochany zobaczy swoją partnerkę w zmysłowej damskiej bieliźnie, nie będzie długo oporny na nasze wdzięki.

Seksowna bielizna damska może być także zakładana na specjalne okazje. Nic tak nie ucieszy mężczyzny w wigilijny wieczór jak prezent pod choinką i kolejna niespodzianka w sypialni. Bielizna świąteczna, koronkowa w kolorze czerwonym, lampka czerwonego wina i trzaskający w kominku ogień – wszystko to sprawi, że świąteczna noc może stać się niezapomniana dla obojga.

Pamiętajmy, że każdej zimy mamy jeszcze jedną okazję do świętowania oprócz Świąt Bożego Narodzenia, a chodzi oczywiście o Walentynki. Każdy mężczyzna, który ma problem ze znalezieniem idealnego upominku na tę okazję, powinien wiedzieć, że najlepsza będzie bielizna na prezent. Jaka powinna być bielizna na Walentynki ? Oczywiście ogniście czerwona! Bielizna koronkowa będzie najlepszym rozwiązaniem. Oto nasze propozycje na prezent i na walentynkowy wieczór:

Pussycat czerwona koszulka z koronki

Wiemy, że jest wiele sposobów na rozgrzanie się w zimę, ale czy igraszki z partnerem nie są z nich najprzyjemniejsze? Pikanterii zimowym wieczorom doda zmysłowa bielizna damska, która rozpali nie tylko ciało, ale też zmysły. Kobieta prezentująca się mężczyźnie w koronkowej bieliźnie sprawi, że temperatura w pomieszczeniu zwiększy się o kilka stopni. I tego wszystkim Wam życzymy: gorących nocy, kiedy za oknem szaleje mróz!

Zostaw odpowiedź

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowano)
   Strona: (Site url withhttp://)
* Komentarz: