Jak wybrać idealny prezent na Mikołajki?

Jak wybrać idealny prezent na Mikołajki?

Listopad powoli dobiega końca, więc czas się zastanowić nad tym, co w tym roku sprezentujemy swojemu ukochanemu na Mikołajki. 6 grudnia nie jest dniem, w którym wręczamy sobie kosztowne prezenty, a jedynie drobiazgi, które mają wywołać uśmiech na twarzy naszego partnera. A gdyby tak oprócz uśmiechu wzbudzić w nim pożądanie?

Seksowna bielizna – lepsza niż tradycyjny prezent

Wspólne wyjście do kina lub restauracji zwieńczone wręczeniem sobie niewielkiego prezentu – tak zazwyczaj spędzamy Mikołajki. Mimo że większość z nas nie uważa tego dnia za szczególną datę, warto spojrzeć na to z drugiej strony: każdy dzień jest dobry na erotyczne uniesienia z partnerem. Poza tym Mikołajki są idealnym pretekstem do eksperymentowania w sypialni. Jeśli nie korzystałyśmy nigdy wcześniej z erotycznych przebrań, to dlaczego by nie spróbować właśnie teraz?

Seksowna bielizna nocna, a dokładniej mówiąc, my ubrane w seksowną bieliznę, to o wiele lepszy prezent na Mikołajki niż słodycze czy maszynka do golenia i mamy pewność, że każdy mężczyzna to potwierdzi. Tego dnia zostańmy z naszym ukochanym w domu, wspólnie przygotujmy romantyczną kolację, a przed posiłkiem cicho wymknijmy się do sypialni, by przebrać się w seksowny strój Mikołajki.

Prezentując się przed partnerem w tak zmysłowym stroju sprawimy, że nie będzie mógł oderwać od nas oczu, niecierpliwie czekając na deser po kolacji i oczywiście nie mamy tutaj na myśli żadnych słodyczy...

Jeśli szukacie wyjątkowej bielizny na ten szczególny, mikołajkowy wieczór, z pomocą przychodzi sklep z bielizną erotyczną Diores. W naszej ofercie każda kobieta, niezależnie od temperamentu, znajdzie bieliznę, w której będzie się czuć pięknie, seksownie i niezwykle zmysłowo.

By pobudzić wyobraźnię...

Nie każda kobieta chce odkrywać wszystkie karty od razu, chcąc pozostawić wiele wyobraźni partnera. Prowadzenie z ukochanym erotycznej gry, polegającej na niedopowiedzeniach, zalotnych spojrzeniach i na kuszeniu zmysłowymi ruchami, może być bardzo ekscytującym doznaniem dla obojga. Całość dopełni seksowny strój Mikołajki, który w kuszący sposób zakryje to i owo, ale też nieco odsłoni. W ten sposób pobudzimy wyobraźnię partnera i damy mu do zrozumienia, że ta noc może być niezapomniana, a na myśl o zbliżającej się dacie 6 grudnia, już zawsze będziecie się lekko rumienić.

Kuszące koronki

Seksowna bielizna nocna najczęściej kojarzona jest z koronkami. Kochają je zarówno Panie jak i Panowie, doceniając to, w jak zmysłowy sposób podkreślają atuty naszego ciała. Szczególnie koronka w kolorze czerwonym rozpala zmysły i budzi żądze. Jeśli chcemy w mikołajkowy wieczór podnieść temperaturę w sypialni, wystarczy włożyć koronkowy kostium, który sprawi, że mężczyzna nie będzie mógł się nam oprzeć.

Koronkowa, prześwitująca koszulka nocna z miękkimi, puszystymi pomponami, uwodzicielskie body w zestawie z rajstopami i rękawiczkami – takie stroje są kwintesencją pikanterii. Wystarczy seksowna bielizna nocna, by móc cieszyć się niesłabnącym pożądaniem partnera aż do świtu.

Każda okazja jest dobra na odrobinę szaleństwa w łóżku, więc jeśli dotychczas nie obchodziliśmy Mikołajek, stwórzmy nową tradycję. Na mikołajkowy wieczór ubierajmy seksowne mikołajkowe przebranie i całkowicie zatraćmy się miłosnych uniesieniach z partnerem. Niech Mikołajki naszemu ukochanemu kojarzą się z najlepszym prezentem jaki możemy mu dać: z nami.

Zostaw odpowiedź

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowano)
   Strona: (Site url withhttp://)
* Komentarz: