Biustonosze typu soft – na duży biust i nie tylko!

Biustonosze typu soft – na duży biust i nie tylko!

Biustonosze typu soft czyli takie, które nie posiadają usztywnianych miseczek, przez jakiś czas traktowane były trochę po macoszemu. Wiele kobiet po dziś dzień tkwi w mylnym przekonaniu, że tego typu staniki nie sprawdzą się jako biustonosze na duży biust, gdyż rzekomo nie będą w stanie go podtrzymać i nadać preferowanego kształtu. Tymczasem jest zupełnie odwrotnie!

Osoby, które posiadają duży biust często skarżą się na to, że w przeciętnych sklepach ciężko znaleźć im dobrze dopasowane biustonosze. Duże rozmiary miseczek to w większości sieciówek wciąż rzadkość, żeby nie powiedzieć – towar deficytowy. W tej sytuacji część kobiet decyduje się na staniki usztywniane, w których miseczka często jest zbyt mała, z kolei obwód pod biustem za luźny. Sztywne miseczki potrafią skompensować brak podtrzymania przez obwód sprawiając złudne wrażenie, że stanik jest dobrze dopasowany. Niestety, często wygląda to tak, że piersi nie mieszcząc się w miseczkach „wylewają się” na boki i poniżej obwodu, co nie tylko wygląda nieestetycznie ale także może spowodować, że biust ulegnie odkształceniu.

Alternatywą dla biustonoszy usztywnianych są modele z miękkimi miseczkami, które prawidłowo dopasowane nie tylko pięknie zbierają i unoszą piersi, ale także ładnie je eksponują. To dlatego dobierając biustonosze na duży biust większość profesjonalnych brafitterek proponuje swoim klientkom biustonosze miękkie. Wbrew pozorom piersi niektórych kobiet w tego typu stanikach prezentują się znacznie korzystniej niż w modelach z usztywnianymi miseczkami. Modele typu soft idealnie sprawdzą się jako biustonosze na duży biust, jednak warunkiem koniecznym jest odpowiednio dopasowany rozmiar i wysoka jakość materiału.

Fakt, że modele z miękkimi miseczkami często polecane są jako biustonosze na duży biust nie znaczy wcale, że panie z mniejszymi piersiami nie mogą po nie sięgnąć. Wręcz przeciwnie! Piękna koronkowa bielizna taka jak staniki soft w komplecie z figami lub seksownymi stringami prezentuje się niezwykle zmysłowo. Zalotne koronki i kuszące przeźroczystości to coś, co mężczyźni lubią najbardziej, dlatego planując rozbieraną randkę, romantyczny wyjazd we dwoje lub chcąc zainteresować sobą partnera warto sięgnąć po tego typu zestaw. Wysokiej jakości bielizna koronkowa jest przyjemna w dotyku i przewiewna, dlatego biustonosze z miękkimi miseczkami sprawdzą się także podczas letnich miesięcy. Na rynku dostępnych jest wiele modeli miękkich staników w różnych fasonach jak fullcup, halfcup, balkonetka, minimizer czy plunge. Wybierając stanik warto zwrócić uwagę na to, żeby posiadał boczne wsparcie, czyli wszyty z boku miseczki pasek materiału, który łącząc się z ramiączkiem pomaga zebrać piersi po bokach. Ważne także, żeby biustonosz wykonany był z nierozciągliwego materiału – dzięki temu koronkowa bielizna zachowa swój kształt i posłuży nam o wiele dłużej.

biustonosz na duży biust biustonosz typu soft biustonosz soft czerwony biustonosz soft bardotka

Zostaw odpowiedź

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowano)
   Strona: (Site url withhttp://)
* Komentarz: