Kostium kąpielowy jednoczęściowy sukienka kąpielowa 509 col.3

 Primo

Cena: 175,00zł

Sprawdź rozmiar ! ! !

Elegancka i stylowa sukienka kąpielowa w dużym rozmiarze to hit tego sezonu. Wykonana z elastycznego materiału, który ładnie układa się na ciele optycznie je wyszczuplając. Miseczki usztywniane pianką zapewniają doskonałe zbieranie biustu do środka oraz podtrzymanie nawet większego biustu. Na brzuchu oraz miseczkach marszczenia pośrodku falbanka nadająca charakteru. Strój jednoczęściowy przypominający sukienkę tuszuje niedoskonałości figury. Tył gładki, ramiączka regulowane, odpinane z przodu przez co można je skrzyżować na plecach. Taka sukienka kąpielowa w dużym rozmiarze to fajny strój w niecodziennym wydaniu.

UWAGA: Przedstawione zdjęcie tyłu jest zdjęciem podglądowym w rzeczywistości sprzedajemy strój w kolorze granatowym.

ProducenciPrimo
Ocena 
2018-08-27

Sukienka kąpielowa

Kupiłam w tym roku sukienkę kąpielową granatową. Polecam wszystkim,jest super. Wymiary z tabeli pomogły mi dokonać prawidłowego wyboru.

    Napisz komentarz

    Napisz komentarz

    Kostium kąpielowy jednoczęściowy sukienka kąpielowa 509 col.3

    Kostium kąpielowy jednoczęściowy sukienka kąpielowa 509 col.3

    Elegancka i stylowa sukienka kąpielowa w dużym rozmiarze to hit tego sezonu. Wykonana z elastycznego materiału, który ładnie układa się na ciele optycznie je wyszczuplając. Miseczki usztywniane pianką zapewniają doskonałe zbieranie biustu do środka oraz podtrzymanie nawet większego biustu. Na brzuchu oraz miseczkach marszczenia pośrodku falbanka nadająca charakteru.