Monaco strój jednoczęściowy z beżową wstawką

 Marko

Cena: 64,35zł

-35%

99,00zł

Czarny wyszczuplający strój jednoczęściowy z beżową wstawką na środku. Strój posiada usztywniane pianką miseczki dzięki czemu piersi są ładnie podkreślone. Ramiączka nieco szersze regulowane pozwalają na dopasowanie stroju do figury. Ciemne boki i jasna wstawka z przodu sprawia, że model polecamy paniom, które chcą wyszczuplić sylwetkę i nieco poprawić ogólny wygląd. Strój posiada z tyłu dodatkowe zapięcie na wysokości biustu. Elegancki strój jednoczęściowy z beżową wstawką będzie przykuwał uwagę na plaży. Idealny także na basen.

Rozmiar:

XL - pasuje na miseczkę 80BC, obwód bioder: 102-108cm, długość stroju 61cm + 20cm ramiączka, na metce 3XL ale strój ma małą rozmiarówkę.

ProducenciMarko

Napisz komentarz

Monaco strój jednoczęściowy z beżową wstawką

Monaco strój jednoczęściowy z beżową wstawką

Czarny wyszczuplający strój jednoczęściowy z beżową wstawką na środku. Strój posiada usztywniane pianką miseczki dzięki czemu piersi są ładnie podkreślone. Ramiączka nieco szersze regulowane pozwalają na dopasowanie stroju do figury. Ciemne boki i jasna wstawka z przodu sprawia, że model polecamy paniom, które chcą wyszczuplić sylwetkę i nieco poprawić ogólny wygląd.