Halka satynowa Harper na noc poślubną do 10XL

 DKaren

Cena: 129,00zł

Wysyłka w ciągu: 24h

Wysyłka w ciągu: 2-7 dni roboczych

Sprawdź rozmiar ! ! !

Halka satynowa biała Harper do 10XL to idealna koszulka na noc poślubną czy podróż poślubną.  Nieskazitelna biel satyny i koronkowe wykończenie dekoltu i dołu halki sprawi, że będziesz się czuła nie tylko komfortowo w każdej sytuacji, ale także zmysłowo i seksownie. Halka satynowa o długości do połowy uda na cienkich regulowanych ramiączkach.

ProducenciDKaren

Napisz komentarz

Halka satynowa Harper na noc poślubną do 10XL

Halka satynowa Harper na noc poślubną do 10XL

Halka satynowa biała Harper do 10 XL to idealna koszulka na noc poślubną czy podróż poślubną. Nieskazitelna biel satyny i koronkowe wykończenie dekoltu i dołu halki sprawi, że będziesz się czuła nie tylko komfortowo w każdej sytuacji, ale także zmysłowo i seksownie. Halka satynowa o długości do połowy uda na cienkich regulowanych ramiączkach.

Produkty podobne/pasujące

  • Szybki podgląd
    139,00zł Na stanie

    Podomka satynowa biała Sauda to idealny szlafroczek na noc poślubną czy podróż poślubną. Klasyczna śnieżnobiała biel satyny i koronkowe wykończenie rękawów i dołu podomki sprawi, że będziesz się czuła nie tylko komfortowo w każdej sytuacji, ale także zmysłowo i seksownie. Podomka satynowa wiązana w talii paskiem z rękawami 3/4.

    139,00zł