Beauty Touch 5/50B strój z usztywnianą miseczką

 Meriell Club

Cena: 48,00zł

-60%

120,00zł

Zamów telefonicznie


Telefon: 77 463 95 65 Kom.+48 509 541 542

Interesujący złoty strój z marszczeniem na miseczkach, wykonany z wysokogatunkowej włoskiej dzianiny, odpornej na działania promieni słonecznych, chloru i soli morskiej. Strój ma ciekawy wzór - na złotym są czarne okrągłe i owalne wzory. Strój ma miseczki całkowicie usztywniane ze stałym efektem typu push-up (bez wyjmowanych wkładek). Lekkie marszczenie na miseczkach optycznie powiększa piersi co jest polecane jeśli chcesz powiększyć biust. Biustonosz zapinany jest na plecach, ramiączka z regulacją. Miseczki ładnie modelują i podkreślają biust - wzór tego stroju szczególnie ładnie wygląda latem na plaży na opalonym ciele, gdyż podkreśla jego kontrast z ciemną opalenizną. Ten złoty strój z marszczeniem posiada majtki proste, klasyczne, które z boku posiadają wszyte troczki. Pozwolą one na regulację wysokości majtek co jest dodatkowym atutem tego stroju.

Miseczki małe pasują na rozmiar A - C

Rozmiary:

S - (65BC/70AC + figi S mierzone na płasko bez rozciągania na wysokości bioder 30cm , wysokość mierzona od góry do kroku 20 cm),
M - (70BC/75AB + figi M mierzone na płasko bez rozciągania na wysokości bioder 33 cm, wysokość mierzona od góry do kroku 22 cm)

UWAGA!!! Towar w obniżonej cenie ze względu na ostatnie sztuki modelu. Nie posiada wad ani uszkodzeń.

ProducenciMeriell Club

Napisz komentarz

Beauty Touch 5/50B strój z usztywnianą miseczką

Beauty Touch 5/50B strój z usztywnianą miseczką

Interesujący złoty strój z marszczeniem na miseczkach, wykonany z wysokogatunkowej włoskiej dzianiny, odpornej na działania promieni słonecznych, chloru i soli morskiej. Strój ma ciekawy wzór - na złotym są czarne okrągłe i owalne wzory. Strój ma miseczki całkowicie usztywniane ze stałym efektem typu push-up (bez wyjmowanych wkładek).