Bestseller

Kącik porad

Jak nosić koronkową bieliznę? 2020-09-24 13:03:04

Jak nosić koronkową bieliznę?

Koronki to symbol i uwieńczenie kobiecości. Kiedyś noszone tylko od święta i na specjalne okazje dziś coraz bardziej wkradają się do codziennych strojów. Koronkowa bielizna skrycie ukrywana pod ubraniem coraz bardziej w subtelny sposób jest eksponowana na co dzień. Zapraszamy po więcej.

Czytaj więcej ...
Jak dbać o strój kąpielowy by posłużył nam dłużej? 2020-09-09 09:15:49

Jak dbać o strój kąpielowy by posłużył nam dłużej?

Tak samo jak istotny jest dobór odpowiedniego rozmiaru stroju kąpielowego tak samo ważna jest odpowiednia pielęgnacja. Im lepiej o niego zadbasz i będziesz stosować się do kilku zasad tym dłużej Ci on posłuży. Chcesz wiedzieć jak odpowiednio czyścić kostium kąpielowy ? Kliknij czytaj dalej !

Czytaj więcej ...
Pończochy idealne na lato 2020-08-26 09:59:35

Pończochy idealne na lato

Pończochy czy rajstopy ? Rajstopy czy pończochy ? Z paskiem czy samonośne ? Odwieczne pytania kobiet co założyć do sukienki lub spódnicy podczas cieplejszych dni. A może bez ? W artykule nie odpowiemy Ci jednoznacznie na to pytanie ale mamy nadzieję, że pomoże Ci on rozwiać kilka wątpliwości. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej ...
Strój kąpielowy z wyprzedaży czy warto kupić? 2020-08-06 11:24:21

Strój kąpielowy z wyprzedaży czy warto kupić?

Letnie szaleństwo dobiega końca. Półmetek wakacji za nami. A to najlepsza okazja aby kupić fantastyczny, modny strój kąpielowy w korzystnej cenie. Tak, tak to właśnie ten czas letnich wyprzedaży. Czy warto kupić kostium kąpielowy z wyprzedaży ? Sprawdź w dalszej części artykułu.

Czytaj więcej ...