Bestseller

Kącik porad

 Figi, stringi czy szorty, czyli jakie majtki kupić, aby czuć się swobodnie 2020-05-27 09:45:44

Figi, stringi czy szorty, czyli jakie majtki kupić, aby czuć się swobodnie

Majtki niby nic, a jednak to nieodłączny element naszej codziennej garderoby. I nie ważne czy siedzisz w domu, jesteś w pracy czy gdziekolwiek indziej zawsze je masz na sobie. Każda z nas z pewnością ma swój ulubiony model, który nosi z przyjemnością. Chcesz się dowiedzieć jakie majtki wybrać aby były wygodne ? A może zastanawiasz się które będą odpowiednie na randkę ? To i wiele więcej informacji znajdziesz w dalszej części.

Czytaj więcej ...
Maseczki ochronne - nowe trendy 2020-05-20 08:49:00

Maseczki ochronne - nowe trendy

Obowiązek noszenia maseczki ochronnej stał się faktem. Ale czy to oznacza, że ten dla większości niewygodny obowiązek ma być nudny ? Niekoniecznie ! Chcesz się wyróżnić. Czytaj dalej i dowiedz się przy okazji jaka maseczka ochronna będzie idealna dla Ciebie.

Czytaj więcej ...
Przebrania erotyczne – na pikantny wieczór we dwoje. 2020-05-07 11:55:43

Przebrania erotyczne – na pikantny wieczór we dwoje.

Wspólny wieczór we dwoje, a Wy znowu oglądacie jakiś nudny serial w TV ? Czy nie czujesz, że w wasz związek wkradła się rutyna, a chwilę uniesień są jakieś takie bez polotu ? Chyba najwyższy czas coś zmienić aby poprawić tę relację. Sprawdź nasze porady jak rozgrzać atmosferę w sypialni na nowo ! Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej ...
Co ubrać, aby czuć się kobieco wieczorem? 2020-04-28 10:04:05

Co ubrać, aby czuć się kobieco wieczorem?

Kobiety lubią dobrze wyglądać i to nie zależnie od tego czy to w dzień czy w nocy, taka już ich natura. O ile w porze dziennej jest to prostsze to wieczorem może być mały kłopot. Chcesz się szałowo prezentować nawet po wyjściu z kąpieli ? Zobacz jak to zrobić w dalszej części bloga.

Czytaj więcej ...