Torba pażowa Flaming w kolorze czarnym

 Diores.pl

Cena: 22,00zł

Wysyłka w ciągu: 24h

Wysyłka w ciągu: brak możliwości.

Plażowa torba to fajny gadżet zarówno nad wodę jak i do noszenia na co dzień. Duża dosyć pojemna jedna komora na pewno zmieści wszytko to co potrzebujesz do niej wsadzić. Wewnątrz wyściełana łatwo zmywalnym materiałem. Malutka kieszonka na telefon lub klucze ułatwi ich przechowywanie. Zamykana na zamek dzięki czemu nic się z niej nie wysypie. Z przodu w kolorze czarnym z najmodniejszym motywem tego sezonu różowymi flamingami. Uchwyty przypominają marynarski sznur co podkreśla cały niepowtarzalny charakter torby. Wykonana z trwałego i odpornego na zabrudzenia płóciennego materiału. Modna, pojemna wprost idealna torba, którą musisz mieć w tym sezonie.

WYMIARY ZEWNĘTRZNE:

Szerokość: 37 cm, Wysokość: 38 cm, Grubość: 13 cm

Napisz komentarz

Torba pażowa Flaming w kolorze czarnym

Torba pażowa Flaming w kolorze czarnym

Plażowa torba z flamingami w kolorze czarnym. Nie posiada przegródek jedynie małą kieszonkę na drobiazgi. Zapinana na zamek. Uchwyty przypominają marynarski sznur.

Produkty podobne/pasujące

  • Szybki podgląd
    29,00zł Brak na stanie

    Ciekawa torba na plażę w najmodniejszy wzór flamingi. Jasny turkusowy kolor, zapinana na zamek bez przegródek, mała kieszonka w środku. Gruby płócienny materiał od środka dodatkowo wyścielany łatwo zmywalną tkaniną.

    29,00zł