Nadia czarny strój kąpielowy push-up

 She

Cena: 20,00zł

-128,70zł

148,70zł

Zamów telefonicznie


Telefon: 77 46 39 565 Kom.+48 509 541 542

Zmysłowy a zarazem elegancki czarny strój kąpielowy push-up. Specjalnie wyprofilowane miseczki, usztywnione drucikiem, doskonale podnoszą i formują biust. Delikatne marszczenie na miseczkach dodaje mu uroku. Jedno z ramiączek ozdobiono interesującą biżuterią. Majteczki to klasyczne figi, z delikatnym, paskiem ozdobionym tym samym motywem co biustonosz. Ramiączka regulowane. Taki czarny stój kąpielowy push-up sprawi, iż wyróżnisz się na plaży.

Miseczki w małym rozmiarze.

Rozmiary:

M - (70B/75AB + figi M mierzone na płasko bez rozciągania na wysokości bioder 33 cm, wysokość mierzona od góry do kroku 20cm),
L - (75BC/80B + figi L mierzone na płasko bez rozciągania na wysokości bioder 35 cm, wysokość mierzona od góry do kroku 21cm)

UWAGA!!! Towar w obniżonej cenie ze względu na ostatnie sztuki modelu. Nie posiada wad ani uszkodzeń.

Napisz komentarz

Nadia czarny strój kąpielowy push-up

Nadia czarny strój kąpielowy push-up

Zmysłowy a zarazem elegancki czarny strój kąpielowy push-up. Specjalnie wyprofilowane miseczki, usztywnione drucikiem, doskonale podnoszą i formują biust. Delikatne marszczenie na miseczkach dodaje mu uroku. Jedno z ramiączek ozdobiono interesującą biżuterią. Majteczki to klasyczne figi, z delikatnym, paskiem ozdobionym tym samym motywem co biustonosz. Ramiączka regulowane.