Vanesa strój kąpielowy z usztywnianą miską

 Eurofala

Cena: 10,00zł

-104,00zł

114,00zł

Wysyłka w ciągu:24h

Wysyłka w ciągu:

Zamów telefonicznie


Telefon: 77 46 39 565 Kom.+48 509 541 542

Dwuczęściowy kostium kąpielowy z lekko usztywnianą miską, która delikatnie koryguje biust. Pomiędzy miseczkami ozdobne wiązanie bez możliwości regulacji - stabilne łączenie. Dół kostiumu to zgrabne szorty o niskim stanie z paskiem na szlufkach również z ozdobnym wiązaniem. Dwuczęściowy strój kąpielowy z usztywnianą miską w żywy kwiecisty deseń przeplatany srebrną nicią. Odważny i wesoły strój doda dziewczęcego uroku i ładnie będzie kontrastował z kolorem skóry.

Rozmiary: M - pasuje na miseczkę 70C + figi M mierzone na płasko bez rozciągania na wysokości bioder 35 cm, wysokość mierzona od góry do kroku 20 cm, wysokość po bokach 11 cm

UWAGA!!! Strój przeceniony ze względu, że miseczka źle się układa, przy łączeniu miseczek z ramiączkami odstaje. Ostatnia sztuka z modelu.

ProducenciEurofala

Napisz komentarz

Vanesa strój kąpielowy z usztywnianą miską

Vanesa strój kąpielowy z usztywnianą miską

Dwuczęściowy kostium kąpielowy z lekko usztywnianą miską, która delikatnie koryguje biust. Pomiędzy miseczkami ozdobne wiązanie bez możliwości regulacji - stabilne łączenie. Dół kostiumu to zgrabne szorty o niskim stanie z paskiem na szlufkach również z ozdobnym wiązaniem.