Bestseller

Kącik porad

Bielizna modelująca czy korygująca? Szybka korekta sylwetki. 2020-11-18 13:19:05

Bielizna modelująca czy korygująca? Szybka korekta sylwetki.

Impreza, wyjście ze znajomymi, a może randka. Potrzebujesz szybko zrzucić kilka kilogramów ? Nie to nie kolejny artykuł o diecie cud, raczej poradnik jak w szybki sposób zatuszować mankamenty i niedoskonałości. Nie jest to jednak kolejny dietetyczny środek ? Jesteś ciekaw, zapraszamy, kliknij poniżej !

Czytaj więcej ...
Maseczki ochronne – jak prawidłowo ich używać? 2020-11-06 14:39:43

Maseczki ochronne – jak prawidłowo ich używać?

Maseczki ochronne ! Pomagają czy szkodzą ? Od momentu kiedy wprowadzono obowiązek noszenia ochronnych maseczek te pytanie pojawia się jak mantra. I jak wielu zwolenników tak i wielu przeciwników tego nakazu. Na te pytanie niestety nie odpowiemy. Ale jeżeli chcesz się dowiedzieć jak prawidłowo użytkować maskę ochronną. To zapraszamy do dalszej części.

Czytaj więcej ...
Strój mikołajki czy to dobry pomysł na prezent 2020-10-21 10:51:57

Strój mikołajki czy to dobry pomysł na prezent

Czerwona bielizna na mikołajkowy prezent ? Czy to dobry pomysł ? A może strój Mikołajki ? Choć do Świąt zostało jeszcze trochę czasu warto już teraz pomyśleć jak spędzić ten wieczór w magiczny i niezapomniany sposób. Jak ? Kliknij poniżej !

Czytaj więcej ...
Mikołajka na mikołajki podaruj odrobinę siebie 2020-10-08 10:40:26

Mikołajka na mikołajki podaruj odrobinę siebie

Świąteczne szaleństwo jeszcze przed nami ale nie warto czekać do ostatniej chwili i może już dziś choć zaplanuj jak zaskoczyć ukochanego w te Mikołajki ? Im więcej czasu masz na przemyślenia tym bardziej zaskakująca i miła może okazać się Twoja niespodzianka. Potrzebujesz pomocy kliknij Czytaj więcej ...

Czytaj więcej ...